Mikulski Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Mikulski Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Marii Konopnickiej 76 Goleniów. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

558Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Mikulski Nieruchomości

  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    10 689 zł / m²

    Odzieżowa 29

    405 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    37.89 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    1980 rok
  • Zachód  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    13 810 zł / m²

    Południowa 29

    870 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    63 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2017 rok
  • Zachód  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    16 667 zł / m²

    Krakowska 33

    350 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    21 m²
    1 pokój
    2025 rok
  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    6741 zł / m²

    Teofila Firlika 8

    519 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    77 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1930 rok
  • Kołobrzeg  · Kołobrzeg · Zachodniopomorskie

    17 734 zł / m²

    Armii Krajowej 12

    1 360 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    76.69 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1925 rok
  • Kołobrzeg  · Kołobrzeg · Zachodniopomorskie

    14 517 zł / m²

    Armii Krajowej 12

    871 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    60 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Kołobrzeg  · Kołobrzeg · Zachodniopomorskie

    15 865 zł / m²

    Armii Krajowej 12

    560 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    35.3 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2018 rok
  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    20 868 zł / m²

    Plac Lotników 6

    799 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    38.29 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2018 rok
  • Kołobrzeg  · Kołobrzeg · Zachodniopomorskie

    8079 zł / m²

    Do odświeżenia

    63.13 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1990 rok
  • Nowogard  · Nowogard · Zachodniopomorskie

    6705 zł / m²

    700 Lecia 7

    885 000 zł

    Do odświeżenia

    132 m²
    7 pokoi
    1960 rok

Mikulski Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię