Agency logo

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI

Gwiaździsta 66/14.B.04, Wrocław

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą w Sky Tower, Gwiaździsta 66/ 14 Piętro, lokal B.04, 53-413 Wrocław, dolnośląskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

27Aktywnych ogłoszeń
17Transakcji
21Opinii

Opinie

  • kornel kwiatkowski
    5/5

    Pan Miłosz wykazał się zaangażowaniem, rzetelnością i świetną komunikacją, a wszystkie kwestie formalne zostały dopilnowane na najwyższym poziomie. Dzięki jego doświadczeniu sprzedaż przebiegła sprawnie, bez stresu i z doskonałym efektem. Pozdrawiam serdecznie !!!!

  • Krystyna Szabla
    5/5

    Chciałabym serdecznie polecić Pana Miłosza właściciela biura, który prowadził sprzedaż mojego luksusowego domu. Cały proces przebiegł rewelacyjnie – od pierwszego spotkania aż po finalizację transakcji czułam pełne, profesjonalne wsparcie. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Miłosze Kuriatą każdemu, kto oczekuje kompetentnej, skutecznej i życzliwej obsługi w zakresie nieruchomości.

  • Agnieszka Zylla
    5/5

    Serdecznie dziękuję za współpracę z Panią Martyną przy sprzedaży mieszkania. Przeprowadziła nas przez cały proces w niezwykle rzetelny, profesjonalny sposób. Zawsze dostępna, uprzejma i życzliwa. Świetnie przygotowana. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Polecam z całego serca! Dziekuję Pani Martyno ! ❤️

Agenci MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI

Aktywne ogłoszenia MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI

  • Szczepin  · Wrocław · Dolnośląskie

    9386 zł / m²

    ul. Legnicka 19

    779 000 zł

    Do odświeżenia

    83 m²
    3 pokoje
    5 piętro
  • Stare Miasto  · Wrocław · Dolnośląskie

    18 000 zł / m²

    ul. Krawiecka 10

    1 260 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    70 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Radwanice  · Radwanice · Dolnośląskie

    10 000 zł / m²

    Wyspiańskiego 1

    999 999 zł

    Do odświeżenia

    100 m²
    5 pokoi
    1980 rok
  • Kudowa-Zdrój  · Kudowa-Zdrój · Dolnośląskie

    3666 zł / m²

    Stefana Okrzei 7

    1 799 999 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    491 m²
    10 pokoi
    2000 rok
  • Pilczyce - Kozanów - Popowice Płn.  · Wrocław · Dolnośląskie

    11 200 zł / m²

    ul. Białowieska 1

    560 000 zł

    Do odświeżenia

    50 m²
    3 pokoje
    parter
    1975 rok
  • Karłowice - Różanka  · Wrocław · Dolnośląskie

    12 344 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    320 m²
    7 pokoi
    1912 rok
  • Kamieniec Wrocławski  · Kamieniec Wrocławski · Dolnośląskie

    8495 zł / m²

    Festynowa 10

    1 699 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    200 m²
    6 pokoi
    2015 rok
  • Psie Pole - Zawidawie  · Wrocław · Dolnośląskie

    10 866 zł / m²

    ul. Poleska 41

    565 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    52 m²
    2 pokoje
    parter
    2000 rok
  • Krzyki - Partynice  · Wrocław · Dolnośląskie

    13 820 zł / m²

    ul. Braterska 6

    749 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    54.2 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2012 rok
  • Przedmieście Oławskie  · Wrocław · Dolnośląskie

    13 221 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    68 m²
    3 pokoje
    parter
    1900 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Lipa Piotrowska  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Kaparowa 12

    500 000 zł14 286 zł / m²21.04.2026
    35 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2022 rok

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Lubuska 70

    480 000 zł10 909 zł / m²24.03.2026
    44 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1968 rok

    Ołtaszyn  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Kurpiów 18

    3 600 000 zł7200 zł / m²22.02.2026
    500 m²
    1800 m2
    7 pokoi
    1995 rok

    Maślice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Wilkaska 9

    560 000 zł11 667 zł / m²22.02.2026
    48 m²
    3 pokoje
    parter
    2025 rok

    Pilczyce - Kozanów - Popowice Płn.  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Białowieska 34

    335 000 zł13 400 zł / m²16.02.2026
    25 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1980 rok

    Pracze Odrzańskie  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Główna 82

    445 000 zł11 711 zł / m²16.01.2026
    38 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2012 rok

Opinie 21

  • kornel kwiatkowski
    5/5

około 2 miesiące temu