Agency logo

Nest Brokers Estate Agency

Ślusarska 6/10, Kraków

Skontaktuj się z agencją
4.8/5

O agencji

Nest Brokers to agencja nieruchomości z siedzibą w Ślusarska6/10, 30-710 Kraków. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

70Aktywnych ogłoszeń
92Transakcje
56Opinii

Opinie

  • Dominika Mazela
    5/5

    Polecam współpracę z panem Mariuszem. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie od początku do końca procesu sprzedaży mieszkania. Pan Mariusz pozostawał w stałym kontakcie proponując rozwiązania mające na celu przyspieszenie sprzedaży.

  • Bartosz Pestka
    5/5

    Serdecznie polecamy współpracę z agencją. W procesie zakupu mieszkania wspierał nas Pan Jarosław Poręba, który poza profesjonalizmem wykazał się też serdecznością, cierpliwością i zaangażowaniem na każdym etapie współpracy :)

  • Krzysztof Swaczyna
    5/5

    Miła i profesjonalna obsługa. Pan Jarosław Poręba poprowadził mnie przez wszystkie etapy procesu kupna mieszkania i dostarczył niezbędne informacje i dokumenty.

Agenci Nest Brokers Estate Agency

Aktywne ogłoszenia Nest Brokers Estate Agency

  • Skawina  · Skawina · Małopolskie

    13 889 zł / m²

    Lipowa 26

    750 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    54 m²
    2 pokoje
    parter
    2020 rok
  • Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie  · Kraków · Małopolskie

    17 285 zł / m²

    Wielkie Pola 2

    779 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    45.07 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2014 rok
  • Dzielnica VIII Dębniki  · Kraków · Małopolskie

    15 192 zł / m²

    św. Jacka 26

    539 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    35.48 m²
    1 pokój
    1 piętro
    2001 rok
  • Dzielnica II Grzegórzki  · Kraków · Małopolskie

    18 834 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    30 m²
    1 pokój
    2 piętro
  • Dzielnica II Grzegórzki  · Kraków · Małopolskie

    19 059 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    103 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1913 rok
  • Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    15 728 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    33 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1890 rok
  • Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    11 597 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    77.18 m²
    4 pokoje
    3 piętro
    2019 rok
  • Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    17 236 zł / m²

    Zabłocie 33

    879 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    51 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    2017 rok
  • Dzielnica V Krowodrza  · Kraków · Małopolskie

    17 450 zł / m²

    Poznańska 6

    977 200 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    56 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2009 rok
  • Dzielnica V Krowodrza  · Kraków · Małopolskie

    17 714 zł / m²

    Lubelska 5

    375 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    21.17 m²
    1 pokój
    parter

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    Stefana Banacha 33

    670 000 zł17 179 zł / m²30.04.2026
    39 m²
    2 pokoje
    parter
    2018 rok

    Dzielnica V Krowodrza  · Kraków · Małopolskie

    Warmijska 10

    620 000 zł14 762 zł / m²27.03.2026
    42 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1970 rok

    Dzielnica VII Zwierzyniec  · Kraków · Małopolskie

    Bolesława Komorowskiego 9

    1 000 000 zł14 706 zł / m²20.03.2026
    68 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1938 rok

    Dzielnica XIV Czyżyny  · Kraków · Małopolskie

    ulica bolesława orlińskiego 6

    640 000 zł16 842 zł / m²20.02.2026
    38 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    2017 rok

    Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    Bagrowa 23A

    799 000 zł21 026 zł / m²15.02.2026
    38 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2022 rok

    Dzielnica XV Mistrzejowice  · Kraków · Małopolskie

    Osiedle Piastów 63F

    830 000 zł13 607 zł / m²12.02.2026
    61 m²
    3 pokoje
    10 piętro
    2022 rok

Opinie 56

  • Dominika Mazela
    5/5

22 dni temu
  • Bartosz Pestka
    5/5