Nieruchomości Feldmann Halina Feldmann

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Nieruchomości Feldmann Halina Feldmann to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Kaczyniec 18 Tarnowskie Góry. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

17Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Nieruchomości Feldmann Halina Feldmann

  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    7606 zł / m²

    Włoska 4

    289 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    38 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    5670 zł / m²

    św. Floriana 15

    360 000 zł

    Do odświeżenia

    63.5 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1975 rok
  • Wieszowa  · Wieszowa · Śląskie

    3809 zł / m²

    Robotnicza 1

    299 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    78.5 m²
    3 pokoje
    1 piętro
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    3615 zł / m²

    Pomorska 65

    450 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    124.5 m²
    3 pokoje
    2023 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    6841 zł / m²

    Józefa Nickla 15

    1 799 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    263 m²
    5 pokoi
    2000 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    5848 zł / m²

    Janusza Korczaka 19

    269 000 zł

    Do odświeżenia

    46 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1965 rok
  • Miasteczko Śląskie  · Miasteczko Śląskie · Śląskie

    7400 zł / m²

    Metalowa 5

    185 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    25 m²
    1 pokój
    3 piętro
  • Czeladź  · Czeladź · Śląskie

    4475 zł / m²

    Betonowa 34

    199 900 zł

    Do odświeżenia

    44.68 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1910 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    5851 zł / m²

    Gustawa Morcinka 5

    298 500 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    51.02 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1970 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    4200 zł / m²

    Tysiąclecia 6

    189 000 zł

    Do odświeżenia

    45 m²
    2 pokoje
    3 piętro

Nieruchomości Feldmann Halina Feldmann

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy