Nieuchomości Apartament Nakło nad Notecią

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Nieuchomości Apartament Nakło nad Notecią to agencja nieruchomości z siedzibą w Rynek 2 (Galeria Notecka) Nakło nad Notecią. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

46Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Nieuchomości Apartament Nakło nad Notecią

  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    8099 zł / m²

    Przyjazna 3

    429 000 zł

    Do odświeżenia

    52.97 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1978 rok
  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    7063 zł / m²

    Okólna 2

    359 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    50.83 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1951 rok
  • Mięcierzyn  · Mięcierzyn · Kujawsko-pomorskie

    5278 zł / m²

    13

    380 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    72 m²
    2 pokoje
    1970 rok
  • Janowiec Wielkopolski  · Janowiec Wielkopolski · Kujawsko-pomorskie

    3988 zł / m²

    Gnieźnieńska 8

    199 000 zł

    Do odświeżenia

    49.9 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1974 rok
  • Inowrocław  · Inowrocław · Kujawsko-pomorskie

    5676 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    48.1 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1 rok
  • Łabiszyn  · Łabiszyn · Kujawsko-pomorskie

    4304 zł / m²

    Poznańska 28

    439 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    102 m²
    5 pokoi
    1950 rok
  • Kcynia  · Kcynia · Kujawsko-pomorskie

    2400 zł / m²

    Dworcowa 7

    599 900 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    250 m²
    5 pokoi
    1900 rok
  • Kruszwica  · Kruszwica · Kujawsko-pomorskie

    5734 zł / m²

    Podgórna 3

    259 000 zł

    Do odświeżenia

    45.17 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1971 rok
  • Nakło nad Notecią  · Nakło nad Notecią · Kujawsko-pomorskie

    2967 zł / m²

    Bydgoska 37

    89 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    30 m²
    1 pokój
    2 piętro
    1900 rok
  • Samostrzel  · Samostrzel · Kujawsko-pomorskie

    3779 zł / m²

    4

    699 000 zł

    Do odświeżenia

    185 m²
    7 pokoi
    2007 rok

Nieuchomości Apartament Nakło nad Notecią

Dodaj pierwszą opinię