P.U."FENIX" Katarzyna Maj

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

P.U."FENIX" Katarzyna Maj to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Janusza Korczaka 5B Dąbrowa Górnicza. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

5Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia P.U."FENIX" Katarzyna Maj

  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    6736 zł / m²

    Wagowa 68

    280 000 zł

    Do odświeżenia

    41.57 m²
    2 pokoje
    7 piętro
    1988 rok
  • Dąbrowa Górnicza  · Dąbrowa Górnicza · Śląskie

    6778 zł / m²

    Kasprzaka 26

    265 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    39.1 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    1979 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5397 zł / m²

    Czeladzka 31

    272 000 zł

    Do odświeżenia

    50.4 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1981 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5709 zł / m²

    Kosynierów 25

    458 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    80.23 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    1981 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5521 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    48 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1981 rok

P.U."FENIX" Katarzyna Maj

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy