Park Home Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Park Home Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Grodzka 43 Głogów. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

172Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Park Home Sp. z o.o.

  • Rawicz  · Rawicz · Wielkopolskie

    4390 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    72.9 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1980 rok
  • Grochowice  · Grochowice · Dolnośląskie

    4229 zł / m²

    3

    499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    118 m²
    4 pokoje
    1930 rok
  • Piątkowo  · Poznań · Wielkopolskie

    12 799 zł / m²

    Stefana Batorego 58

    750 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58.6 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2000 rok
  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    8632 zł / m²

    Gąsiorowskich 9

    429 000 zł

    Do odświeżenia

    49.7 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1930 rok
  • Śrem  · Śrem · Wielkopolskie

    7084 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    48 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1985 rok
  • Opalenica  · Opalenica · Wielkopolskie

    7573 zł / m²

    3 Maja 53

    500 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    66.03 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1930 rok
  • Babki  · Babki · Wielkopolskie

    10 568 zł / m²

    42

    1 090 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    103.15 m²
    4 pokoje
    2023 rok
  • Leszno  · Leszno · Wielkopolskie

    8000 zł / m²

    Bułgarska 18

    428 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    53.5 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1980 rok
  • Puszczykowo  · Puszczykowo · Wielkopolskie

    13 296 zł / m²

    Gołębia 18

    1 300 000 zł

    Do odświeżenia

    97.78 m²
    3 pokoje
    2019 rok
  • Mechlin  · Mechlin · Wielkopolskie

    9095 zł / m²

    Poziomkowa 5

    865 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    95.11 m²
    4 pokoje
    2021 rok

Park Home Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię