Przyjaciele biuro nieruchomości

Kaprów 19/3, Gdańsk

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Przyjaciele biuro nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Kaprów 19/3, 80-316, Gdańsk, pomorskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

57Aktywnych ogłoszeń
4Transakcje
2Opinie

Opinie

  • Dominika
    5/5

    Pani Joanna Karwowska - uśmiechnięta, rzetelna, pomocna. Jak tylko pojawiła się potrzeba - zawsze pod telefonem. Polecam z całego serca!

  • Ewa M.
    5/5

    Pani Joanna Karwowska z biura Przyjaciele Nieruchomości w ekspresowym tempie znalazła dla nas kupca mieszkania, gdzie żadni inni agenci z innych biur nie byli w stanie tego dla nas zrobić. Pani Asia jest bardzo sympatyczna i otwarta a przy tym profesjonalna. Serdecznie polecam współpracę z Pania Asią! 😊

Agenci Przyjaciele biuro nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Przyjaciele biuro nieruchomości

  • Stogi  · Gdańsk · Pomorskie

    13 813 zł / m²

    Skiby 5

    500 000 zł

    Do odświeżenia

    36.2 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Witomino Radiostacja  · Gdynia · Pomorskie

    13 387 zł / m²

    Chwarznieńska 38

    719 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    53.71 m²
    3 pokoje
    parter
    1984 rok
  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    11 046 zł / m²

    Krzemowa 4

    539 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.8 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1989 rok
  • Grabówko  · Grabówko · Pomorskie

    9108 zł / m²

    Kamionki 47

    1 275 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    140 m²
    7 pokoi
  • Wrzeszcz Górny  · Gdańsk · Pomorskie

    13 444 zł / m²

    Do odświeżenia

    72.9 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1906 rok
  • Gdańsk · Pomorskie

    25 527 zł / m²

    849 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    33.26 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2023 rok
  • Gdańsk · Pomorskie

    25 527 zł / m²

    849 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    33.26 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2023 rok
  • Karwiny  · Gdynia · Pomorskie

    11 712 zł / m²

    Juliana Tuwima 4

    739 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    63.1 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    1984 rok
  • Rumia  · Rumia · Pomorskie

    10 790 zł / m²

    Kazimierska 28

    1 079 000 zł

    Do odświeżenia

    100 m²
    5 pokoi
  • Kamień  · Kamień · Pomorskie

    10 838 zł / m²

    Gdańska 17

    2 200 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    203 m²
    4 pokoje

Opinie 2

  • Dominika
    5/5

8 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Ewa M.
    5/5

9 miesięcy temu
    Opinia z Google

Przyjaciele biuro nieruchomości

Kaprów 19 / 3

80-316 Gdańsk

2 opinie

Inne agencje w okolicy