Tekton Property

Knyszyńska 16A/2, Gdańsk

4.9/5

O agencji

Tekton Property to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Chmielna 10, 80-748, Gdańsk, pomorskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

206Aktywnych ogłoszeń
135Transakcji
96Opinii

Opinie

  • Renata
    5/5

    Agentka miła, z bardzo dobrym kontaktem z klientem

  • Aleksandra Dwernicka
    5/5

    Bardzo dziękujemy za współpracę Panu Janowi Piotrowskiemu, dzięki Jego zaangażowaniu mogliśmy spełnić swoje marzenie. Pan Jan był zawsze uprzejmy, bardzo pomocny i nie raz wspierał Nas w dążeniu do celu, jeszcze raz dziękujemy

  • Maria Katan
    5/5

    Od pierwszego kontaktu z agencja Tekton Property i panią Anna Walla wiedziałam ze dokonałam dobrego wyboru. cala transakcja przebiegała bezproblemowo. Wspólpraca z panią Anna Wala była na najwyższym poziomie. Pani Anna jest osoba niezwykle uprzejma , wyrozumiała i kompetentna.

Agenci Tekton Property

Aktywne ogłoszenia Tekton Property

  • Opole  · Opole · Opolskie

    8000 zł / m²

    Orląt Lwowskich 51

    610 080 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    76.26 m²
    4 pokoje
    parter
    1930 rok
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    8943 zł / m²

    Traktorowa 47

    335 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    37.46 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Wawer  · Warszawa · Mazowieckie

    6921 zł / m²

    ulica Liliowa 27

    1 999 999 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    289 m²
    7 pokoi
    2014 rok
  • Wilda  · Poznań · Wielkopolskie

    8418 zł / m²

    Górna Wilda 96

    890 000 zł

    Do odświeżenia

    105.73 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1930 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    8507 zł / m²

    Leopolda Staffa 3

    279 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    32.8 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1973 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    7049 zł / m²

    Zwycięstwa 147

    319 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    45.26 m²
    2 pokoje
    1 piętro
  • Śródmieście  · Gdańsk · Pomorskie

    25 453 zł / m²

    Wałowa 38

    999 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    39.25 m²
    1 pokój
    2 piętro
    2021 rok
  • Opole  · Opole · Opolskie

    14 304 zł / m²

    Górna 65

    449 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    31.39 m²
    2 pokoje
    parter
    2019 rok
  • Tarnogaj  · Wrocław · Dolnośląskie

    9769 zł / m²

    ul. Nyska 65

    799 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    81.79 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1926 rok
  • Jasień  · Gdańsk · Pomorskie

    12 449 zł / m²

    Stężycka 56

    819 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    65.79 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2017 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Opole  · Opole · Opolskie

    Kielecka 19

    420 000 zł7568 zł / m²16.02.2026
    55.5 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1991 rok

    Opole  · Opole · Opolskie

    Chmielowicka 22

    363 000 zł7260 zł / m²23.01.2026
    50 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1976 rok

    Przywory  · Przywory · Opolskie

    Piaskowa 1

    465 000 zł3039 zł / m²13.01.2026
    153 m²
    600 m2
    5 pokoi
    2024 rok

    Dobrzeń Wielki  · Dobrzeń Wielki · Opolskie

    Osiedle Energetyk 14B

    350 000 zł5000 zł / m²29.12.2025
    70 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1990 rok

    Opole  · Opole · Opolskie

    Prószkowska 35

    475 000 zł8333 zł / m²29.12.2025
    57 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1970 rok

    Opole  · Opole · Opolskie

    Jana Bytnara "Rudego" 4C

    500 000 zł8197 zł / m²27.11.2025
    61 m²
    1 pokój
    1 piętro
    1979 rok

Opinie 96

  • Renata
    5/5

    Agentka miła, z bardzo dobrym kontaktem z klientem

    17 dni temu
  • Aleksandra Dwernicka
    5/5

4 miesiące temu
    Opinia z Google
  • Maria Katan
    5/5