Agency logo

UNO PROPERTIES SP. Z O.O.

Sąsiedzka 36, Warszawa

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

UNO PROPERTIES SP. Z O.O. W Uno Properties wierzymy, że zakup mieszkania to nie tylko transakcja, ale ważny krok w życiu, dlatego prowadzimy klientów za rękę od pierwszego spotkania aż po przekazanie kluczy. Mówimy wprost i bez kruczków – wszystko tłumaczymy prostym językiem, tak żeby każdy klient dokładnie wiedział, na czym stoi. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w negocjacjach potrafimy wywalczyć dla klientów lepsze warunki, niż sami byliby w stanie uzyskać. Dbamy o to, żeby cały proces był spokojny i bez stresu – od sprawdzenia dokumentów po podpisanie umowy u notariusza. Najważniejsze jest dla nas, żeby klient po wszystkim mógł powiedzieć: „Było uczciwie, prosto i naprawdę dobrze się czułem w tym procesie”. Przy trudnych transakcjach i sytuacjach prawnych współpracujemy z radcą prawnym, konsultujemy z kancelarią notarialną a także pomagamy sprawdzić zdolność kredytową i uzyskać jak najlepsze kredytowanie przy zakupie mieszkania

14Aktywnych ogłoszeń
72Transakcje
19Opinii

Opinie

  • Michał Bełżecki
    5/5

    Miałem przyjemność współpracować z Panem Piotrem przy sprzedaży mieszkania przy ul. Podleśna 52. Pan Piotr wykazał się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i rewelacyjną komunikacją, dzięki czemu współpraca przebiegła, szybko, sprawnie i bardzo przyjaznej atmosferze dla wszystkich stron. Zdecydowanie mogę polecić Pana Piotra oraz zapraszam w przyszłości do ponownej współpracy :)

  • Doskonała obsługa w pełnym zakresie. Sprzedane szybko i dobrej cenie.

  • Anna D
    5/5

    Polecam każdemu, kto ceni spokój i jakość. Pan Piotr zgodził się zająć sprzedażą nieruchomości mojej mamy. Jego profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelność przekroczyły moje wszelkie oczekiwania. Proces sprzedaży przebiegł szybko i bezstresowo. Z pełnym przekonaniem polecam to biuro!

Agenci UNO PROPERTIES SP. Z O.O.

Aktywne ogłoszenia UNO PROPERTIES SP. Z O.O.

  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    15 676 zł / m²

    ulica Wrzeciono 52

    580 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    37 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1967 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 166 zł / m²

    ulica Stokłosy 2

    999 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    61.8 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1979 rok
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    20 392 zł / m²

    ulica Grójecka 45

    469 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    23 m²
    1 pokój
    3 piętro
    1925 rok
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    15 279 zł / m²

    Do odświeżenia

    31.58 m²
    1 pokój
    1 piętro
    1953 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    15 407 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    35.7 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2011 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    26 366 zł / m²

    ulica Krzywe Koło 9

    1 690 000 zł

    Do odświeżenia

    64.1 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1953 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    19 159 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    34.71 m²
    1 pokój
    2 piętro
    1935 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    24 469 zł / m²

    ulica Solec 79

    1 150 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    47 m²
    3 pokoje
    8 piętro
    1970 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    15 991 zł / m²

    ulica Oświatowa 14

    1 232 900 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    77.1 m²
    4 pokoje
    3 piętro
    2005 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    23 330 zł / m²

    ulica Dzielna 9

    1 100 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47.15 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1953 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Stalowa 15

    955 000 zł14 922 zł / m²07.05.2026
    64 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1938 rok

    Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Bertolta Brechta 9

    685 000 zł14 271 zł / m²16.04.2026
    48 m²
    2 pokoje
    parter
    1956 rok

    Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Artura Malawskiego 1

    150 000 zł5769 zł / m²08.04.2026
    26 m²
    1 pokój
    parter
    1968 rok

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Nowolipki 4

    599 000 zł14 610 zł / m²07.04.2026
    41 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1952 rok

    Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Krzewna 7

    980 000 zł17 193 zł / m²06.04.2026
    57 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2024 rok

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Mordechaja Anielewicza 4

    770 000 zł17 111 zł / m²25.03.2026
    45 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1950 rok

Opinie 19

  • Michał Bełżecki
    5/5

około miesiąc temu
    Opinia z Google