Vestalia Property Anna Kubiczek

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Vestalia Property Anna Kubiczek to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Floriańska 2 Olkusz. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

23Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Vestalia Property Anna Kubiczek

  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    6414 zł / m²

    Łomżyńska 4

    495 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    77.18 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Janów-Nikiszowiec  · Katowice · Śląskie

    5829 zł / m²

    Giszowiecka 1

    549 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    94.2 m²
    5 pokoi
    2 piętro
    1920 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5829 zł / m²

    Kopalniana 10

    549 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    94.2 m²
    5 pokoi
    2 piętro
    1920 rok
  • Czeladź  · Czeladź · Śląskie

    3140 zł / m²

    Podwalna 12

    109 900 zł

    Do odświeżenia

    35 m²
    1 pokój
    1 piętro
  • Czeladź  · Czeladź · Śląskie

    2893 zł / m²

    Legionów 36

    109 900 zł

    Do odświeżenia

    38 m²
    1 pokój
    1 piętro
  • Chorzów  · Chorzów · Śląskie

    6458 zł / m²

    Gwarecka 65

    308 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47.7 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1960 rok
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    8045 zł / m²

    Józefa Elsnera 1

    465 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    57.8 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1976 rok
  • Radzionków  · Radzionków · Śląskie

    5887 zł / m²

    Miedziowa 9

    239 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    40.6 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1960 rok
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    7828 zł / m²

    Podlas 9

    299 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    38.2 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    4437 zł / m²

    Bolesława Prusa 21

    279 500 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    63 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1970 rok

Vestalia Property Anna Kubiczek

Dodaj pierwszą opinię