WGN Myszków

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

WGN Myszków to agencja nieruchomości z siedzibą w Kościuszki 32 Myszków. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

30Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia WGN Myszków

  • Myszków  · Myszków · Śląskie

    4134 zł / m²

    Sikorskiego 53

    496 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    120 m²
    4 pokoje
  • Częstochowa  · Częstochowa · Śląskie

    11 164 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    53.7 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    2024 rok
  • Kuźnica Stara  · Kuźnica Stara · Śląskie

    6069 zł / m²

    Strażacka 69

    443 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    73 m²
    3 pokoje
  • Jedlno Pierwsze  · Jedlno Pierwsze · Łódzkie

    1929 zł / m²

    60

    353 000 zł

    Do odświeżenia

    183 m²
    2 pokoje
  • Myszków  · Myszków · Śląskie

    7188 zł / m²

    Skłodowskiej 7

    460 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    64 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Żarki  · Żarki · Śląskie

    1029 zł / m²

    Do odświeżenia

    485 m²
    pokoi
  • Jaworznik  · Jaworznik · Śląskie

    6983 zł / m²

    Myszkowska 12

    1 187 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    170 m²
    3 pokoje
    2021 rok
  • Ostrów  · Ostrów · Śląskie

    3522 zł / m²

    Polna 14

    250 000 zł

    Do odświeżenia

    71 m²
    3 pokoje
  • Myszków  · Myszków · Śląskie

    4456 zł / m²

    Sikorskiego 18

    752 900 zł

    Do odświeżenia

    169 m²
    4 pokoje
    2007 rok
  • Częstochowa  · Częstochowa · Śląskie

    10 964 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    60 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    2023 rok

WGN Myszków

Dodaj pierwszą opinię