WOLF Nieruchomości A.Wilk, E.Syska Sp. Jawna

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

WOLF Nieruchomości A.Wilk, E.Syska Sp. Jawna to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9A Tarnowskie Góry. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

37Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia WOLF Nieruchomości A.Wilk, E.Syska Sp. Jawna

  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    6178 zł / m²

    Rynek 5

    397 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    64.27 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1932 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    5702 zł / m²

    Rynek 5

    195 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    34.2 m²
    2 pokoje
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    5651 zł / m²

    Zakątek 11

    259 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    45.84 m²
    2 pokoje
    parter
  • Mikołów  · Mikołów · Śląskie

    7139 zł / m²

    Skalna 33

    469 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    65.7 m²
    3 pokoje
    8 piętro
    1993 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    4301 zł / m²

    Rynek 5

    175 000 zł

    Do odświeżenia

    40.69 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1970 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    10 983 zł / m²

    Jana III Sobieskiego 6

    1 900 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    173 m²
    4 pokoje
    2025 rok
  • Ptakowice  · Ptakowice · Śląskie

    8151 zł / m²

    Wyzwolenia 26

    949 000 zł

    Do odświeżenia

    116.43 m²
    4 pokoje
    2025 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    9613 zł / m²

    Rynek 4

    769 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    80 m²
    3 pokoje
    parter
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    3395 zł / m²

    Rynek 5

    297 780 zł

    Do remontu

    87.73 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Kalety  · Kalety · Śląskie

    3681 zł / m²

    Gwoździa 2

    480 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    130.4 m²
    5 pokoi
    1982 rok

WOLF Nieruchomości A.Wilk, E.Syska Sp. Jawna

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy