Agency logo

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

Przyjaźni 7D, Świdnica

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą w Kazimierza Pułaskiego 21 Świdnica. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

62Aktywne ogłoszenia
12Transakcji
65Opinii

Opinie

  • Julia Julka
    5/5

    Współpraca z panią Adrianną to czysta przyjemność. Pani Adrianna była konkretna, pomocna. Widać doświadczenie oraz zaangażowanie. Polecam!

  • Tosinka_
    5/5

    Bardzo profesjonalne usługi, szczególnie zaimponowało mi podejście Pani Ady. Serdecznie polecam!

  • Halina Bielanowska
    5/5

    Bardzo polecam Biuro wykonuje swoja prace na najwyzszym poziomie Bardzo profesjonalnie I rzetelnie

Agenci WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

Aktywne ogłoszenia WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

  • Północ  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    13 392 zł / m²

    Policka 6

    959 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    71.61 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    2017 rok
  • Szczepin  · Wrocław · Dolnośląskie

    17 800 zł / m²

    ul. Długa 57

    712 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    40 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    2022 rok
  • Północ  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    12 518 zł / m²

    Policka 6

    959 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    76.61 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    2017 rok
  • Świdnica  · Świdnica · Dolnośląskie

    7932 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    29 m²
    1 pokój
    2 piętro
    1740 rok
  • Świdnica  · Świdnica · Dolnośląskie

    6219 zł / m²

    Rynek 7

    398 000 zł

    Do odświeżenia

    64 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1800 rok
  • Świdnica  · Świdnica · Dolnośląskie

    9945 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    55.81 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1985 rok
  • Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    11 966 zł / m²

    ul. Żelazna 48

    459 000 zł

    Do odświeżenia

    38.36 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1966 rok
  • Kiełczów  · Kiełczów · Dolnośląskie

    17 022 zł / m²

    Kamienna 12

    480 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    28.2 m²
    1 pokój
    10 piętro
    1960 rok
  • Komorów  · Komorów · Dolnośląskie

    8346 zł / m²

    35

    579 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    69.38 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2015 rok
  • Boleścin  · Boleścin · Dolnośląskie

    5498 zł / m²

    8

    1 290 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    234.65 m²
    5 pokoi
    2008 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Icchaka Lejba Pereca 14

    525 000 zł11 170 zł / m²31.03.2026
    47 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1966 rok

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Icchaka Lejba Pereca 14

    475 000 zł10 230 zł / m²30.03.2026
    46.43 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    1966 rok

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Icchaka Lejba Pereca 14

    475 000 zł10 230 zł / m²26.03.2026
    46.43 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    1966 rok

    Wałbrzych  · Wałbrzych · Dolnośląskie

    Nowy Świat 1

    280 000 zł4375 zł / m²11.03.2026
    64 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1945 rok

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Icchaka Lejba Pereca 14

    452 500 zł11 784 zł / m²08.03.2026
    38.4 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1966 rok

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Icchaka Lejba Pereca 14

    550 000 zł11 702 zł / m²12.02.2026
    47 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1966 rok

Opinie 65

  • Julia Julka
    5/5

około 2 miesiące temu
    Opinia z Google
  • Tosinka_
    5/5

około 2 miesiące temu
    Opinia z Google
  • Halina Bielanowska
    5/5