Lesia Reutenko

Agencja Alea Estate

Skontaktuj się z agentem
 ()

O mnie

Alesia Reutenko jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Lesia Reutenko

  • Sulejówek  · Sulejówek · Mazowieckie

    7722 zł / m²

    Rataja 1

    1 799 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    233 m²
    4 pokoje
    1998 rok