Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Aneta Klorek-Górna – Twój zaufany doradca w świecie nieruchomości. Z branżą nieruchomości jestem związana od ponad 14 lat, a jako agentka z pełnym zaangażowaniem wspieram klientów w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi trafnie doradzać i sprawnie przeprowadzać przez cały proces transakcji. Współpracuję z LDK NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., gdzie stawiam na indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę...

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Aneta Klorek-Górna

  • Zielona Góra  · Zielona Góra · Lubuskie

    7000 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    112.6 m²
    5 pokoi
    4 piętro
    1970 rok
  • Słubice  · Słubice · Lubuskie

    5182 zł / m²

    Chopina 10

    829 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    160 m²
    5 pokoi

Opinie 1

  • Paula M
    5/5

    Z całego serca mogę polecić LDK nieruchomości ❤️ a w szczególności Panią Anetę która naprawdę wkłada 100% siebie i całe ❤️w swoją pracę. Naprawdę dziękuję za długą i ciężka współpracę ❤️ Pani Anetko jest Pani wspaniałą ciepłą osoba. ❤️ Życzę z całego serca dalszyszych sukcesów i jeszcze więcej kroków do przodu ❤️

    11 miesięcy temu

Inni agenci

Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
1
Ostatnia transakcja
8 miesięcy temu
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
5.0