Anna Ponikowska

Agencja ANNA PONIKOWSKA NIERUCHOMOŚCI | Wrocław

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Prowadzę kameralną agencję nieruchomości. Pomagam klientom w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie domów i mieszkań. Zarządzam także już wynajętymi lokalami. W branży działam ponad 4 lata, przeprowadziłam klientów przez transkacje o łącznej wartości 35 mln zł. Cechuje mnie duża rzetelność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Bardzo cenię sobie partnerską i opartą na zaufaniu współpracę. Pracuję w oparciu o jednostronny model...

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Anna Ponikowska

  • Jagodno  · Wrocław · Dolnośląskie

    11 577 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    64.7 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2006 rok
  • Ligota Mała  · Ligota Mała · Dolnośląskie

    3744 zł / m²

    38

    599 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    160 m²
    8 pokoi
    1940 rok
  • Syców  · Syców · Dolnośląskie

    3996 zł / m²

    Szosa Kępińska 14

    899 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    225 m²
    5 pokoi
    2000 rok

Opinie 2

  • Dariusz Banaszyk
    5/5

    Miłą rozmowa z osobą która wie o czym mówi. Rzeczowo, bez ględzenia o niczym. Polecam.

    14 dni temu
  • Małgorzata D.
    5/5

    Z całego serca polecam współpracę z Anną. Pomogła mi przy zakupie mieszkania i byłam na tyle zadowolona, że przy sprzedaży kolejnej nieruchomości nie miałam żadnych wątpliwości, aby ponownie skorzystać z jej usług. Jest bardzo profesjonalna, ma ogromną wiedzę i serce do tego, co robi. W szczególności doceniam jej wsparcie podczas negocjacji w trudnej sytuacji ze sprzedającym. Od początku aż do finalizacji obu transakcji czułam się w pełni zaopiekowana. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i skutecznego pośrednika.

    około miesiąc temu
5.0