Dominik Przepiórkowski

Agencja D2P sp. z o.o.

Skontaktuj się z agentem
 ()

O mnie

[email protected] jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Dominik Przepiórkowski

  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    17 979 zł / m²

    ulica Sonaty 2

    845 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    47 m²
    3 pokoje
    7 piętro
    1976 rok