Edyta Stokowska

Agencja TORRO NIERUCHOMOŚCI

Skontaktuj się z agentem
 ()

O mnie

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk na kierunku Geodezja i Kartografia, gdzie uzyskałam tytuł inżyniera ze specjalizacją w zakresie Systemów Informacji Przestrzennej (SIP). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim, co pozwala mi jeszcze lepiej rozumieć wartość gruntu, budynku i lokalizacji. Z branżą nieruchomości jestem związana od ponad 10 lat – jako administrator i zarządca doskonale poznałam...

Aktywne ogłoszenia Edyta Stokowska

  • Widzew  · Łódź · Łódzkie

    5384 zł / m²

    Wysoka 32

    349 800 zł

    Do odświeżenia

    64.98 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    6998 zł / m²

    Kolektywna 1

    358 997 zł

    Do remontu

    51.3 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    1955 rok
  • Śródmieście  · Łódź · Łódzkie

    8366 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    104 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1930 rok

Inni agenci

Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
18
Ostatnia transakcja
około miesiąc temu