Gabriel Haberla

Agencja Biuro Nieruchomości Realton | Gliwice

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Jestem doświadczonym pośrednikiem nieruchomości, od 5 lat specjalizującym się w sprzedaży domów, mieszkań i działek na rynku Gliwicko-Zabrzańskim. Dzięki systematycznym szkoleniom i znajomości rynku, skutecznie przeprowadzam transakcje, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów. Łączę wiedzę z umiejętnością budowania relacji, by lepiej rozumieć potrzeby i dostarczać rozwiązania szyte na miarę. Współpracuję także z inwestorami, poszerzając możliwości sprzedaży. Jeśli szukasz profesjonalisty, który...

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Gabriel Haberla

  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    4392 zł / m²

    Ireny Kosmowskiej 2

    195 000 zł

    Do odświeżenia

    44.4 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1981 rok
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    6077 zł / m²

    Wolności 542

    319 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    52.5 m²
    2 pokoje
    4 piętro
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    4854 zł / m²

    Do odświeżenia

    45.12 m²
    2 pokoje
    parter
    1936 rok

Opinie 2

  • Regina Pieron
    5/5

    Jestem zadowolona z pracy agenta Pana Gabriela godny polecenia

    11 miesięcy temu
  • Ewa Gabryś
    5/5

    Opinia wystawiona po spotkaniu z agentem

    ponad rok temu
5.0