Igor Konowalski

Agencja Digital Broker | Katowice

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

W branży nieruchomości odnalazłem przestrzeń, w której mogę łączyć zainteresowanie rynkiem mieszkaniowym z codziennym kontaktem z ludźmi. W relacji z klientem kieruję się autentycznością, otwartością i zrozumieniem, by każda współpraca była nie tylko profesjonalna, ale też oparta na zaufaniu. Moim priorytetem jest bezpieczeństwo i satysfakcja na każdym etapie transakcji. Poza pracą w nieruchomościach studiuje na kierunku marketing i sprzedaż, co...

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Igor Konowalski

  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    5136 zł / m²

    Joanny 28

    190 000 zł

    Do odświeżenia

    37 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1965 rok
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    4496 zł / m²

    Do odświeżenia

    51.16 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1990 rok
  • Brynów-Osiedle Zgrzebnioka  · Katowice · Śląskie

    7979 zł / m²

    Dworska 9

    525 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    65.8 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1977 rok

Opinie 4

  • Beata Stawecka
    5/5

    Polecam współpracę z Panem Igorem. Przemiły, zaangażowany i pomocny - załatwiał wszystkie sprawy urzędowe, doskonale przygotowana oferta na portale sprzedażowe. Świetny kontakt na każdym etapie. Cały proces sprzedaży mieszkania przebiegł bardzo sprawnie, bezstresowo i w miłej atmosferze. Agent godny zaufania.

    2 dni temu
  • Stanislaw Siwek
    5/5

    Oceniam spotkanie z Igorem bardzo dobrze

    2 dni temu
  • Adam Lewicki
    5/5

    Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam agenta.

    22 dni temu
  • Andrzej Ryłko
    5/5

    Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Igorem, który się bardzo starał i pomagał dodatkowo w sprawach urzędowych, w banku, w administracji i co najważniejsze okazał się niezwykle skuteczny - do sprzedaży i zdania mieszkania doszło błyskawicznie, tak, że nie zdążyłem po sobie posprzątać. Z przyjemnością wystawiam sympatycznemu Panu Igorowi najwyższą ocenę.

    3 miesiące temu

Inni agenci

Transakcje
13
Ostatnia transakcja
19 dni temu
Patryk Wietrak - agent nieruchomości

Patryk Wietrak

5 / 5 (77)
Transakcje
112
Ostatnia transakcja
4 dni temu
Transakcje
10
Ostatnia transakcja
3 miesiące temu
5.0