Irmina Szczepaniak

Agencja GOOD LIFE ESTATES

Skontaktuj się z agentem
 ()

O mnie

Irmina Szczepaniak jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją GOOD LIFE ESTATES. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Irmina Szczepaniak

  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    13 536 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    77.5 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    2001 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    11 000 zł / m²

    Do odświeżenia

    52.3 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2009 rok
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    19 985 zł / m²

    ulica Konopacka 12

    512 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    25.62 m²
    1 pokój
    parter
    2025 rok

Inni agenci

Anna Dyła - agent nieruchomości

Anna Dyła

5 / 5 (76)
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
0
Ostatnia transakcja