Iwona Chodyra

Agencja Szafarczyk Nieruchomości | Gliwice

5/5 ()

O mnie

Iwona Chodyra jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją Szafarczyk Nieruchomości. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Iwona Chodyra

  • Gliwice  · Gliwice  · Śląskie

    9811 zł / m²

    Sopocka 8

    1 899 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    193.57 m²
    6 pokoi
    1923 rok
  • Gliwice  · Gliwice  · Śląskie

    6442 zł / m²

    Jana Pawła II 17

    525 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    81.5 m²
    3 pokoje
    3 piętro

Opinie  7

  • Magdalena Niedbal
    5/5

    Wspolpraca z tym biurem to czysta przyjemnosc . Pani Iwona wlozyla naprawdę duzo pracy w znalezieniu lokatorow na mieszkanie. Przede wszystkim sluchala moich potrzeb i z serca wybierala najlepszego kandydata. Bardzo pomocna kobieta.biuro nieruchomosci polecam w 100%

    6 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Lala Po
    5/5

    Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Iwony bardzo miła i profesjonalna obsługa serdecznie polecam 😊

    6 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Rostyslav Fanha
    5/5

    Witam. Nigdy nie sądziłem, że znalezienie i kupno mieszkania może być taką przygodą. Dzięki Bogu, Pani Iwona z agencji nieruchomości Szafarczyk wspierała nas od samego początku. Poświęcenie, z jakim pani Iwona wykonuje swoją pracę, jest godne pozazdroszczenia. Jeśli ktoś planuje zakup nieruchomości, gorąco polecam. Praca z pasją jest właśnie tutaj. Dziękuję bardzo za pomoc i z powodzenia :)

    8 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Igor Olszewski
    5/5

    kupowałem za pośrednictwem Pani Iwony i wszystko odbyło się bardzo sprawnie i bez problemowo, polecam

    12 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Sylwia Dzwonek
    5/5

    Polecam z całego serca panią Iwonę z biura nieruchomości Szafarczyk. Profesjonalna obsługa na każdym etapie sprzedaży mieszkania i pomoc we wszystkich formalnościach. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Dziękujemy 🙂❤️

    około rok temu
    Opinia z Google

Inni agenci

Joanna Ozimek

3.4 / 5 (2)
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Karol Majewski - agent nieruchomości

Karol Majewski

5 / 5 (54)
Transakcje
39
Ostatnia transakcja
24 dni temu
Daria Wal - agent nieruchomości

Daria Wal

5 / 5 (28)
Transakcje
31
Ostatnia transakcja
12 dni temu
5.0