Katarzyna Hołda

Agencja Bracia Sadurscy | Kraków

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Katarzyna Hołdą, jestem licencjonowaną pośredniczką w obrocie nieruchomościami współpracującym z agencją Bracia Sadurscy. Pracuję na rynku nieruchomości od 2008 roku i śmiało mogę powiedzieć, że nieruchomości są moją pasją. W wolnych chwilach maluję akwarelami, gram w tenisa i czytam książki.

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Katarzyna Hołda

  • Dzielnica II Grzegórzki  · Kraków · Małopolskie

    22 030 zł / m²

    Grzegórzecka 79

    1 075 500 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    48.82 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2015 rok
  • Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie  · Kraków · Małopolskie

    12 120 zł / m²

    Do odświeżenia

    51.9 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1960 rok
  • Wieliczka  · Wieliczka · Małopolskie

    12 496 zł / m²

    Sadowa 24

    974 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    77.95 m²
    4 pokoje
    parter
    2021 rok

Opinie 5

  • Elżbieta Solińska
    5/5

    Bardzo polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Bracia Sadurscy a w szczególności z Panią Katarzyną Hołdą. Pani Kasia jest zaangażowana, w pełni profesjonalna a przy tym niezwykle sympatyczna. Dopilnowuje wszystkiego i zawsze chętnie odpowiada na pytania i pomaga rozwiązać wszystkie problemy. Dzięki temu przeszliśmy przez cały proces sprzedaży mieszkania bez stresu. Dziękuję.

    12 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Pola Ciosk
    5/5

    Miałam ogromną przyjemność współpracować z biurem nieruchomości Bracia Sadurscy, a w szczególności z Panią Katarzyną Hołdą – i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że była to współpraca na najwyższym poziomie! Pani Katarzyna to profesjonalistka w każdym calu – rzetelna, zaangażowana, zawsze dostępna i gotowa pomóc na każdym etapie transakcji. Dzięki jej wsparciu cały proces przebiegł sprawnie, bezstresowo i – co najważniejsze – zakończył się pełnym sukcesem. Jej doświadczenie i empatia sprawiają, że czujesz się naprawdę zaopiekowany. Gorąco polecam każdemu, kto szuka zaufanego doradcy w świecie nieruchomości!

    około rok temu
    Opinia z Google
  • Barbara Zychla
    5/5

    Dziękuję bardzo Katarzynie Hołdzie. Ogromny podziw za profesjonalizm.Mieszkanie sprzedane w ciągu 4 tygodni. Wszystko zrealizowane od początku do końca. Polecam Panią Kasię z czystym sumieniem za jej profesjonalizm i doskonałą komunikację z klientem. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Paweł Sz. i Barbara