Kornelia Zagrodnik

Agencja HOME TRUST | Wrocław

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Jestem osobą pogodną, poukładaną i dobrze zorganizowaną, która lubi mieć jasny plan, ale jednocześnie zachowuje lekkość i swobodę w relacjach. Dobrze czuję się w rozmowie z ludźmi, potrafię słuchać i szybko budować zaufanie. W działaniu jestem konkretna, zdeterminowana i zachowuję zimną krew wtedy, gdy sytuacja tego wymaga. Prywatnie cenię proste momenty, które dają równowagę i spokój, a ambicja i wyznaczanie...

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Kornelia Zagrodnik

  • Brochów  · Wrocław · Dolnośląskie

    9862 zł / m²

    ul. Birmańska 9

    639 000 zł

    Do odświeżenia

    64.8 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1915 rok
  • Brochów  · Wrocław · Dolnośląskie

    10 340 zł / m²

    ul. Birmańska 9

    639 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    61.8 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1915 rok
  • Syców  · Syców · Dolnośląskie

    8994 zł / m²

    Oleśnicka 36

    1 270 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    141.22 m²
    5 pokoi
    2008 rok

Opinie 5

  • Kaska Jagoda
    5/5

    Polecam współpracę z panią Kornelia, jej profesjonalizm jest niezwykle pomocny przy realizacji transakcji . Niezwykle operatywna osoba , bardzo zaangażowana w pracę .

    około 2 miesiące temu
    Opinia z Google
  • Izabela Kacała
    5/5

    Z pełnym przekonaniem polecam Home Trust biuro nieruchomości, a w szczególności Panią Kornelię. Dzięki jej zaangażowaniu, profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy cały proces zakupu nieruchomości przebiegł sprawnie i bez stresu. Pani Kornelia była zawsze dostępna, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o każdy szczegół, dzięki czemu czułam się pewnie na każdym etapie transakcji. To osoba godna zaufania, którą z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka wsparcia przy zakupie / sprzedaży nieruchomości.

    około 2 miesiące temu
    Opinia z Google
  • Kasandra Zagrodnik
    5/5

    Zaangażowani, operatywni i profesjonalni młodzi ludzie dla których praca jest pasją. Jeśli szukasz doradcy finansowego i agenta nieruchomości by znaleźć swoje miejsce na ziemi i zrealizować marzenie to dobrze trafiłeś.

    około 2 miesiące temu
    Opinia z Google
  • Tomasz Zagrodnik
    5/5

    Polecam panią Kornelię, świetny kontakt,potrafi słuchać i poświęca się pracy. Polecam

    około 2 miesiące temu
    Opinia z Google