()

O mnie

Mariusz jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją Freedom Nieruchomości Łódź Wierzbowa. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Mariusz

  • Widzew  · Łódź · Łódzkie

    5892 zł / m²

    Przylesie 19

    600 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    101.84 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1900 rok
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    6932 zł / m²

    Traktorowa 57

    260 000 zł

    Do odświeżenia

    37.51 m²
    2 pokoje
    parter
    1965 rok
  • Widzew  · Łódź · Łódzkie

    7322 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    27.18 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1970 rok

Inni agenci

Transakcje
9
Ostatnia transakcja
6 miesięcy temu
Transakcje
6
Ostatnia transakcja
10 miesięcy temu
Transakcje
0
Ostatnia transakcja