Michał Pisulewski

Agencja DKB INVEST | Kraków

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Michał Pisulewski jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją DKB INVEST. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Ostatnio sprzedane nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Michał Pisulewski

  • Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    17 640 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    25 m²
    1 pokój
    4 piętro
    2021 rok
  • Dzielnica XVI Bieńczyce  · Kraków · Małopolskie

    14 286 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    42 m²
    2 pokoje
    8 piętro
    1965 rok
  • Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    9511 zł / m²

    Dożynkowa 90

    3 500 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    368 m²
    7 pokoi
    1998 rok

Opinie 24

  • Lucyna Smagala
    5/5

    Bardzo konstruktywne spotkanie,Pan był bardzo rzeczowy i profesjonalny.Bardzo dobry kontakt z klientem.

    3 dni temu
  • Ewa
    5/5

    Pan Michał Pisulewski to agent, którego naprawdę można polecić. Konkretny, zaangażowany i zawsze dostępny. Był w stałym kontakcie, jasno wyjaśniał sytuację rynkową i prowadził cały proces bez zbędnych komplikacji. Najlepszy dowód skuteczności: w ciągu miesiąca, mimo okresu świątecznego, znalazł kupca na mieszkanie i doprowadził transakcję do finału. Świetna współpraca od początku do końca.

    4 miesiące temu
  • Rafał Matkowski
    5/5

    Profesjonalne wsparcie na każdym etapie - od oferty po akt notarialny i przekazanie mieszkania. Bardzo polecam Pana Michała.

    5 miesięcy temu
  • bbartland
    5/5

    👍

    6 miesięcy temu
  • Tomasz Strzyżewski
    5/5

    Pełne zaangażowanie, błyskawiczna transakcja, świetny przepływ informacji. Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała.

    7 miesięcy temu
5.0