Biuro nieruchomości
Bemowo

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Bemowo

Liczba budynków mieszkalnych5172 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Bemowo

  • W dzielnicy Bemowo wykonaliśmy dotychczas 40721 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1995.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Edmunda Jana Osmańczyka. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 12 125 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Bemowo wynosi obecnie 11 168 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Bemowo

Poznaj opinie naszych klientów

Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.
Marzena J.-B.
Miałam przyjemność zakupu mieszkania od SonarHome. Firma jest profesjonalna, w każdym aspekcie wychodzi naprzeciw. Pani Zuzanna, z którą miałam stały kontakt świetnie wykonuje swoją pracę. Zdecydowanie polecam.
Edyta M.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Bemowo

Każde biuro nieruchomości Warszawa Bemowo powinno przygotować się na to, że klientów zainteresowanych usługami agencji nieruchomości w tej dzielnicy będzie przybywać. Bemowo to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, na terenie której realizowanych jest obecnie sporo inwestycji deweloperskich. Z danych z 2020 r. wynika, że Bemowo zamieszkuje już ponad 125 tys. osób - i wszystko wskazuje na to, że liczba mieszkańców tej dzielnicy będzie się systematycznie zwiększać. Jednocześnie na razie zagęszczenie ludności nie jest tak duże, jak w wielu innych dzielnicach - i wynosi na razie niewiele ponad 5 tys. osób na kilometr kwadratowy. Bemowo graniczy z Żoliborzem, Bielanami, Wolą, Włochami, Ursusem oraz powiatem warszawskim zachodnim. Dzielnica jest w dużej mierze zamieszkiwana przez rodziny z dziećmi i studentów - ze względu na nieco niższe ceny nieruchomości niż w wielu innych rejonach stolicy.

Warszawa Bemowo biuro nieruchomości

W takiej dzielnicy jak Warszawa Bemowo biuro nieruchomości jest często oblegane przez klientów, chcących kupić lub sprzedać mieszkanie w tej dzielnicy. Osoby poszukujące odpowiedniej agencji często zastanawiają się jednak, jakie biuro nieruchomości wybrać - i czym się kierować. Istotne jest przede wszystkim to, by oferta agencji odpowiadała na potrzeby klienta. Na przykład jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości, warto rozważyć skorzystanie z usługi iBuyingu w SonarHome. Z kolei w sytuacji, gdy właściciel mieszkania lub domu chce po prostu uzyskać jak najwyższą możliwą kwotę za sprzedaż nieruchomości, lepszym pomysłem będzie zwrócenie się o pomoc do pośrednika. W SonarHome w ramach usługi Digital Broker klient ma pełne wsparcie eksperta na każdym etapie sprzedaży. To pośrednik zajmuje się przygotowaniem lokalu, oferty, umawianiem spotkań i dopełnianiem niezbędnych formalności.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawa Bemowo?

Bemowo - co warto zobaczyć? To dzielnica, która słynie między innymi z… zabytkowych fortów. Na szczególną uwagę zasługują Fort Bema, Fort Babice oraz Fort Chrzanów. Znanym punktem na mapie Bemowa jest również Lotnisko Bemowo, z którego korzysta lotnictwo cywilne i turystyczne, a które dodatkowo od czasu do czasu zamienia się w teren z ogromną sceną koncertową. Do zabytkowych atrakcji Bemowa można również zaliczyć Osiedle Akademickie Przyjaźń. Gdzie zjeść na Bemowie? Oferta gastronomiczna w tej dzielnicy nie należy do najbardziej rozbudowanych, chociaż z roku na rok przybywa lokali serwujących m.in. włoską, japońską i chińską kuchnię. Oferta rozrywkowa i kulturalna również jest nieco uboższa niż w dzielnicach położonych bliżej centrum Warszawy. Warto jednak zwrócić uwagę na działalność Bemowskiego Centrum Kultury, w którym odbywają się darmowe koncerty. Z kolei w Amfiteatrze im. Jacksona organizowane są imprezy plenerowe. Na terenie dzielnicy znajduje się też mutipleks Cinema City. To, co wiele osób może ciekawić, to kwestia komunikacji na Bemowie. Dojazd do centrum wciąż zajmuje nieco czasu, ale już w 2023 r. na Bemowie mają zostać uruchomione aż 4 stacje metra, co znacząco poprawi komunikację z innymi dzielnicami Warszawy. Mieszkańcy muszą jednak na razie zadowolić się autobusami i tramwajami.

Warszawa Bemowo - czy warto zamieszkać?

Jak się mieszka na Bemowie? To dzielnica, w której świetnie odnajdą się osoby preferujące mieszkanie raczej na obrzeżach miasta, w otoczeniu zielonych terenów. Jednocześnie Bemowo ma bardzo dobrą infrastrukturę handlowo-usługową i całkiem niezłą ofertę edukacyjną - co sprawia, że o zakupie mieszkania w tej dzielnicy myślą przede wszystkim rodziny z dziećmi.