Biuro nieruchomości
Białołęka

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Białołęka

Liczba budynków mieszkalnych14437 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Białołęka

  • W dzielnicy Białołęka wykonaliśmy dotychczas 44944 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 2005.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Kabrioletu. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 10 371 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Białołęka wynosi obecnie 9398 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Białołęka

Poznaj opinie naszych klientów

Dobry i szybki kontakt, profesjonalne podejście. Serdecznie pozdrawiam Pana Tomasza Pietrasa za bardzo miłą i profesjonalną obsługę :)
Jack D.
Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.
Marzena J.-B.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Białołęka

Biuro nieruchomości Warszawa Białołęka może być, wbrew pozorom, często odwiedzanym miejscem. W tej dzielnicy stolicy realizowanych jest wiele inwestycji deweloperskich, a dodatkowo ceny nieruchomości są znacznie niższe niż w większości pozostałych dzielnic miasta. Białołęka jest jedną z młodszych dzielnic Warszawy - jeszcze do 2002 r. była samodzielną gminą. Obecnie mieszka tu ponad 65 tys. mieszkańców, a dzielnica rozwija się w szybkim tempie. Białołęka graniczy bezpośrednio z Targówkiem, gminami Jabłonna, Nieporęt, a także z Markami i Łomiankami. Jest też położona tuż obok Parku Kampinoskiego. Białołęka postrzegana jest przez większość mieszkańców Warszawy jako “sypialnia” stolicy.

Warszawa Białołęka biuro nieruchomości - jak działają biura nieruchomości?

Każde biuro nieruchomości działa według własnych standardów. Na przykład SonarHome, które obsługuje również klientów chcących sprzedać nieruchomość na Białołęce, oferuje, oprócz bezpłatnej wyceny, dwie ciekawe usługi. Klient, który zdecyduje się na iBuying, może sprzedać swoje mieszkanie nawet w siedem dni. Z kolei wybierając usługę Digital Broker zwiększa swoje szanse na uzyskanie wyższej kwoty za sprzedaż nieruchomości. Oba rozwiązania mają ogromne zalety, jednak ostateczny wybór należy do klienta. Co ważne, eksperci SonarHome wspierają sprzedającego na każdym etapie transakcji, wspomagając go swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Białołęka?

Co warto zobaczyć na Białołęce? Dzielnica raczej nie jest znana z zabytków, które przyciągają warszawiaków z innych części stolicy. Pewną atrakcją może być Zespół Dworski Mostowskich, wyróżniający się drewnianą zabudową dworku. Białołęka znana jest jednak przede wszystkim jako jedna z kilku “sypialni” Warszawy, czyli dzielnic, których mieszkańcy dojeżdżają do pracy w inne rejony stolicy, a w zamieszkiwanej dzielnicy spędzają jedynie wieczory i noce. To, co doceniają jednak mieszkańcy Białołęki, to bez wątpienia ogromne zazielenienie dzielnicy. Wiele osób decyduje się na zamieszkanie w tym rejonie Warszawy właśnie ze względu na spokój, ciszę i ogromną ilość terenów zielonych. Na terenie Białołęki znajdują się m.in. Park Henrykowski, Park Picassa, Park Strumykowa, Park Ceramiczna, Bociani Zakątek czy Magiczny Park. Dodatkowo z Białołęki nad Zalew Zegrzyński można dojechać już w 20 minut. Na Białołęce jest również zlokalizowany rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie. Kolejną kwestią jest komunikacja. Jeszcze jakiś czas temu dojazd na Białołękę, zwłaszcza w godzinach szczytu, był ogromnym wyzwaniem i nierzadko zajmował więcej czasu, niż dojazd z miejscowości oddalonych od stolicy o 10 czy nawet 15 kilometrów. Obecnie jednak mieszkańcy Białołęki mogą szybko dojechać tramwajem na stację metra Młociny, skąd z kolei bez problemu dostaną się do centrum i innych dzielnic Warszawy. Warto również wspomnieć, że wprawdzie oferta rozrywkowa czy kulturalna Białołęki nie jest zbyt bogata, ale za to dzielnica jest świetnie dostosowana do potrzeb rodzin z dziećmi. Niezłe oferta edukacyjna, duża liczba placów zabaw, cisza, spokój - to przekonuje wiele rodzin do zakupu mieszkania na Białołęce.

Warszawa Białołęka - czy warto zamieszkać?

Wiele osób może się zastanawiać, czy warto kupić mieszkanie na Białołęce. Z pewnością to dobry wybór dla osób, które lubią spokój, nie przepadają za gwarem i tłokiem typowym dla centrum, a wolny czas wolą spędzać na łonie natury. Nie można też zapominać, że ceny nieruchomości na Białołęce (zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego) są niezwykle atrakcyjne w porównaniu do cen lokali z innych części Warszawy.