Biuro nieruchomości
Bielany

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Bielany

Liczba budynków mieszkalnych5421 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Bielany

  • W dzielnicy Bielany wykonaliśmy dotychczas 45578 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1982.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Krzemieniecka. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 14 089 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Bielany wynosi obecnie 11 157 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Bielany

Poznaj opinie naszych klientów

Nie mogę powiedzieć niczego złego o tej firmie. Kupili ode mnie mieszkanie które odziedziczyłam po mamie. Nie mieszkam w Polsce, więc zależało mi na tym, żeby wszystko zorganizować w jak najkrótszym czasie, póki byłam w kraju. Cały proces od momenty skontaktowania się z firma do finalizacji sprzedaży trwał około dwóch tygodni, a byłoby jeszcze szybciej gdyby nie to, że musiałam najpierw zorganizować wszystkie dokumenty związane ze spadkiem. Nie musiałam opróżniać mieszkania z mebli, co było dodatkowym ułatwieniem. Cena na pewno trochę niższa niż gdybym sprzedawała sama, ale myślę, że uczciwa, szczególnie biorąc pod uwagę szybkość i wygodę. Bardzo polecam ich usługi
Magda D.
SonarHome to odpowiedź na naszą potrzebę kompleksowej obsługi zabieganego Klienta, który chce skutecznie i profesjonalnie sprzedać swoją nieruchomość, a nie ma na to czasu. Błyskawiczny kontakt, doskonała i empatyczna obsługa oraz rzetelność to są pierwsze słowa przychodzące mi na myśl. Szczególnie polecam kontakt z Panią Weroniką Gołąbek, która ma doskonałe wyczucie i Klienta i rynku. Już dawno nie doświadczyłam tak profesjonalnej obsługi Klienta. 5 gwiazdek dla SonarHome i trzymajcie tak dalej:)
Patrycja M.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Bielany

Biuro nieruchomości Warszawa Bielany ma przed sobą raczej łatwe zadanie - Bielany są niezwykle popularną dzielnicą Warszawy, oddaloną nieco od centrum, ale świetnie skomunikowaną, a w dodatku ceny nieruchomości są tu nieco niższe niż np. na Woli, Ochocie czy Mokotowie. Dzielnicę zamieszkuje ponad 136 tys. mieszkańców; Bielany graniczą z Bemowem, Żoliborzem i gminą Łomianki. To, co jest charakterystyczne dla tego rejonu Warszawy, to ogromna ilość terenów zielonych. Dominuje też niska zabudowa. Do stolicy Bielany zostały przyłączone w 1951 r., podobnie jak wiele innych dzielnic Warszawy. Z Żoliborza wyodrębniono je jednak dopiero w 1994 r.

Warszawa Bielany biuro nieruchomości - jak działa biuro nieruchomości?

Agencje nieruchomości pomagają zazwyczaj klientom w sprzedaży mieszkania czy lokalu usługowego, chociaż zdarza się, że wspierają także klientów w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości. Osoby, chcące sprzedać nieruchomość zlokalizowaną w dzielnicy Warszawa Bielany, mogą zwrócić się do SonarHome. Oprócz bezpłatnej wyceny mogą skorzystać z jednej z dwóch usług - szybkiej sprzedaży nieruchomości, czyli tzw iBuyingu (lokal nabywa SonarHome) lub sprzedaży na wolnym rynku, z pomocą eksperta ds. nieruchomości (w ramach usługi Digital Broker). Obie usługi odpowiadają na inne potrzeby klientów. Warto mieć to na uwadze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Najlepszym rozwiązaniem będzie krótkie spotkanie z ekspertem SonarHome i omówienie specyfiki obu usług.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Bielany?

To, co wyróżnia Warszawę Bielany, to z jednej strony świetna komunikacja z centrum miasta i doskonała infrastruktura handlowo-usługowa, a z drugiej - spokój, cisza i duża ilość zieleni. Mieszkańcy Bielan mogą dotrzeć na Śródmieście już w ok. 20 minut; na terenie dzielnicy funkcjonuje metro (ze stacjami Słodowiec, Stare Bielany, Młociny). Oprócz tego na Bielanach znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Dzięki temu mieszkańcy dzielnicy mogą szybko dotrzeć nie tylko do centrum stolicy, ale również do innych, nieco bardziej oddalonych rejonów Warszawy. W przypadku Bielan na uwagę zasługuje z pewnością ilość terenów zielonych. Na terenie dzielnicy znajduje się unikatowy w skali europejskiej Rezerwat Przyrody Las Bielański. Oprócz tego mieszkańcy mają do swojej dyspozycji również park na Kępie Potockiej, Park Olszyna czy Park im. Zbigniewa Herberta. Nie można też zapominać, że mieszkańcy Bielan mają wyjątkowo blisko do Puszczy Kampinoskiej. Bielany to również dzielnica o doskonałym zapleczu handlowo-usługowym. W północnej części Bielan zlokalizowane jest spore centrum handlowe Galeria Młociny. Oprócz tego mieszkańcy chętnie zaglądają na lokale targowisko Wolumen. Nie brakuje też marketów oraz licznych punktów usługowych. Pod kątem gastronomicznym Bielany nieco odstają od centrum stolicy, jednak wciąż można tu znaleźć wiele restauracji serwujących dania z różnych stron świata oraz małe, klimatyczne kawiarnie. Z kolei jeśli chodzi o rozrywkę i ofertę kulturalną, mieszkańcy mogą liczyć na wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury Bielany, jednak większość decyduje się raczej na skorzystanie z oferty dzielnic położonych w centrum stolicy.

Warszawa Bielany - czy warto zamieszkać?

Warszawa Bielany to dzielnica idealna dla osób, które chcą móc szybko dostać się do centrum miasta, a jednocześnie cenią sobie mieszkanie w spokojniejszej części stolicy. Bielany są świetnie rozwinięte pod kątem infrastruktury handlowo-usługowej, mają wiele terenów zielonych i rekreacyjnych, a ponadto ceny nieruchomości są tu nieco niższe niż w centralnych dzielnicach stolicy.