Biuro nieruchomości
Targówek

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Targówek

Liczba budynków mieszkalnych6691 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Targówek

  • W dzielnicy Targówek wykonaliśmy dotychczas 39721 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1985.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Kolonijna. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 11 647 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Targówek wynosi obecnie 10 120 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Targówek

Poznaj opinie naszych klientów

SonarHome przedstawił mi najlepszą ofertę ze wszystkich działających w Warszawie skupów nieruchomości. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Karoliną, która była bardzo pomocna. Zdecydowane 5 gwiazdek.
Piotr Ch.
Firma Sonarhome godna polecenia. Pani Ada Zagrodzka pomogła załatwić wszystkie sprawy związane z kupnem mieszkania. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Pani notariusz polecona przez Panią Adę, strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam kupno mieszkania za pośrednictwem Sonarhome.
Joanna R.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Targówek

Biuro nieruchomości Warszawa Targówek tylko z pozoru może narzekać na brak klientów. W rzeczywistości coraz więcej osób interesuje się mieszkaniami w prawobrzeżnej Warszawie, w tym - właśnie na Targówku. Na terenach Starego Bródna (części Targówka) pierwszy gród pojawił się już w IX/X w. Z kolei nadanie nazwy Targówek miało miejsce w 1740 r. Włączenie terenów Targówka i Bródna do stolicy miało miejsce w 1916 r., a sam Targówek stał się samodzielną dzielnicą Warszawy dopiero w 2002 r. Obecnie mieszka tu prawie 125 tys. osób (stan na styczeń 2021 r.).

Warszawa Targówek biuro nieruchomości

Osobom, które interesuje zakup lub sprzedaż mieszkania w takiej dzielnicy jak Warszawa Targówek, biuro nieruchomości może pomóc sfinalizować upragnioną transakcję. Jakie biuro nieruchomości wybrać? Możliwości jest wiele, ale warto najpierw zwrócić uwagę na ofertę poszczególnych agencji. Na przykład w SonarHome klienci mają do wyboru dwie usługi. Jeśli zależy im na jak najszybszej sprzedaży mieszkania, powinni rozważyć skorzystanie z usługi iBuying. W jej ramach mogą sfinalizować transakcję nawet w 7 dni, a dodatkowo nie muszą wkładać żadnego wysiłku w przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Z kolei klientom, którym zależy na uzyskaniu jak najwyższej kwoty za zbycie mieszkania, powinna spodobać się usługa Digital Broker, czyli sprzedaż nieruchomości na wolnym rynku. W obu przypadkach eksperci SonarHome towarzyszą klientom na każdym etapie transakcji i odpowiadają za dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Targówek?

Jedną z kwestii, która najbardziej interesuje osoby rozważające zakup mieszkania na Targówku, to komunikacja miejska. Teoretycznie Targówek, oddalony od Śródmieścia o ok. 8 km, jest dobrze skomunikowany z resztą stolicy; autobusem można dojechać do centrum już w ok. 20 minut. Niestety, w godzinach szczytu czas przejazdu znacznie się wydłuża, nawet do 40-45 minut. Z tego względu dużą rolę odgrywają dwie stacje drugiej linii metra (Targówek Mieszkaniowy i Trocka), dzięki którym faktycznie można dostać się do centrum stosunkowo szybko. Z kolei jeśli chodzi o lokale usługowe, Targówek wypada nadzwyczaj dobrze - podobnie jest zresztą w przypadku pozostałej infrastruktury handlowej. Największym centrum handlowym jest CH Targówek, ale mieszkańcy tej dzielnicy odwiedzają również chętnie CH Renova. Oprócz tego na terenie Targówka znajduje się sporo supermarketów (spożywczych i budowlanych). Mieszkańcy tej dzielnicy nie mogą również narzekać na ofertę gastronomiczną; na terenie Targówka znajduje się sporo restauracji, serwujących kuchnię polską, amerykańską, japońską, indyjską czy włoską. Warto też odnotować, że Targówek pozytywnie zaskakuje ofertą kulturalną. Oprócz Multikina na terenie dzielnicy działa też Teatr Rampa, a Dom Kultury Zacisze wyróżnia się liczbą inicjatyw, mających zachęcić mieszkańców do zainteresowania się różnymi aktywnościami.

Warszawa Targówek - czy warto zamieszkać?

Niewielkie zanieczyszczenie powietrza, niezła komunikacja, świetnie rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, dobra oferta gastronomiczna i kulturalna - to wszystko sprawia, że nieruchomości na Targówku cieszą się wysokim zainteresowaniem. Na terenie dzielnicy nie brakuje też terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych. Zaletą Targówka jest również niezła oferta edukacyjna oraz spora liczba przedszkoli i szkół podstawowych.