Biuro nieruchomości
Ursus

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Ursus

Liczba budynków mieszkalnych3929 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Ursus

  • W dzielnicy Ursus wykonaliśmy dotychczas 19210 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1996.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Magnacka. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 10 355 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Ursus wynosi obecnie 10 118 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Ursus

Poznaj opinie naszych klientów

Firmę SonarHome oceniam bardzo pozytywnie za profesjonalizm, doświadczenie. Pan Emil empatyczny, kulturalny, punktualny, rzeczowy, pomocny, wychodzący naprzeciw potrzebom związanym ze sprzedażą mieszkania. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za pozytywne doprowadzenie transakcji do końca. Firma godna polecenia.
Teresa R.
Transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie z dużym wsparciem przy załatwianiu wszystkich formalności niezbędnych do jej sfinalizowania. Miła i kompetentna obsługa. Polecam.
Romuald Cz.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Ursus

Biuro nieruchomości Warszawa Ursus może mieć w najbliższych latach sporo pracy. To właśnie w tej dzielnicy powstaje sporo inwestycji deweloperskich, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców stolicy i okolicznych miejscowości. Ursus jest jedną z najmniejszych dzielnic Warszawy. Graniczy z Włochami, Bemowem, Piastowem oraz dwoma gminami - Ożarowem Mazowieckim i Michałowicami. Do 1977 r. Ursus był samodzielnym miastem. Później jednak został włączony do stolicy; początkowo w ramach dzielnicy Ochota, z której został wyodrębniony dopiero w 1993 r. Obecnie mieszkanie tu nieco ponad 63 tys. osób (stan na styczeń 2021 r.). Dzielnica słynie m.in. z Zakładów Mechanicznych Ursus.

Warszawa Ursus biuro nieruchomości

Warszawa Ursus biuro nieruchomości może być poszukiwane zarówno przez osoby, które chcą kupić mieszkanie, jak i właścicieli lokali na sprzedaż. Pomoc profesjonalnej agencji może okazać się nieoceniona, zwłaszcza w kontekście formalności, których trzeba dopełnić przy transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Za co odpowiada biuro nieruchomości? W każdej agencji zakres usług pośrednictwa może nieco różnić się między sobą. Na przykład w SonarHome klienci chcący sprzedać mieszkanie mogą liczyć na bezpłatną wycenę nieruchomości. Oprócz tego mają do wyboru dwie usługi - iBuying i Digital Broker. W ramach pierwszej z nich mogą szybko sprzedać nieruchomość. Druga może okazać się lepszym wyborem, jeśli zależy im na uzyskaniu jak najwyższej ceny. W obu przypadkach klient ma jednak pełne wsparcie doradcy, który wspiera klienta na każdym etapie transakcji i pomaga w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Ursus?

Ursus, mimo że jest położony na obrzeżach miasta, jest dość dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Na terenie dzielnicy znajdują się dwie stacje kolejowe (Warszawa Ursus-Niedźwiadek oraz Warszawa Ursus), z których w ok. 20 minut można dostać się do Śródmieścia pociągami Kolei Mazowieckich lub Szybkiej Kolei Miejskiej. Oprócz tego na Ursusie kursują liczne linie autobusowe. Warszawa Ursus nie ma zbyt wielu atrakcji, które mogłyby przyciągać osoby z innych części miasta, jednak to, co wyróżnia dzielnicę, to niska zabudowa i sporo terenów zielonych. Na terenie Ursusa znajdują się trzy parki - Park Achera, Park Hassa oraz Park Czechowicki. Oprócz tego funkcjonuje też sporo siłowni plenerowych. Dużą zaletą Ursusa jest również dobra infrastruktura handlowo-usługowa. Na terenie dzielnicy znajduje się m.in. Centrum Handlowe Skorosze, markety spożywcze i budowlane, a także liczne punkty usługowe i drobne targowiska. Nieco gorzej Ursus wypada natomiast pod względem oferty gastronomicznej; dominują głównie pizzerie. Warszawa Ursus to jednocześnie dzielnica chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi. Na terenie Ursusa znajduje się sporo placówek edukacyjnych, a dostępność miejsc jest nieco lepsza niż w innych dzielnicach. Nie brakuje też placów zabaw, a infrastruktura sprzyja spacerom. Ursus jest też oceniany jako dzielnica stosunkowo bezpieczna i spokojna.

Warszawa Ursus - czy warto zamieszkać?

Ursus będzie dobrym wyborem dla osób, którym zależy na zakupie mieszkania w spokojnej, cichej dzielnicy, która jednocześnie gwarantuje niezły dojazd do centrum. Rodziny z dziećmi może przekonać niezła oferta edukacyjna, liczne tereny zielone i place zabaw. Warto też zwrócić uwagę na ceny nieruchomości - mieszkania na Ursusie wciąż są znacznie tańsze niż w innych dzielnicach Warszawy.