Biuro nieruchomości
Wawer

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Wawer

Liczba budynków mieszkalnych24250 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Wawer

  • W dzielnicy Wawer wykonaliśmy dotychczas 10807 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1995.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Łozinowa. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 10 768 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Wawer wynosi obecnie 9698 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Wawer

Poznaj opinie naszych klientów

Sprzedałem mieszkanie Firmie SonarHome, były problemy z księga wieczystą. Pani Zuzanna bardzo pomagała przy uzupełnianiu dokumentów , podawała nawet numery telefonów ,gdzie zadzwonić i o jaki dokument poprosić. Pani Zuzanna to chodzący profesjonalizm. Po uzyskaniu wszystkich dokumentów, transakcja sprzedaży przebiegła szybko i bezproblemowo. Polecam Firmę SonarHome.
Ryszard
Sprawna, rzetelna firma dobrze współpracująca z klientami. Sprawna wycena, dobra realizacja transakcji sprzedaży naszego mieszkania, negocjacja akceptowalnej dla obu stron ceny (Św. Mikłaja nie ma!!). Pani Ada kulturalnie i profesjonalnie przeprowadziła wszystkie operacje zachowując spokój i panując cały czas nad sytuacją.
Jacek K.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Wawer

Biuro nieruchomości Warszawa Wawer może z pozoru nie cieszyć się tak dużym zainteresowaniem ze strony klientów jak agencje nieruchomości obsługujące inne dzielnice stolicy, jednak z roku na rok popularność dzielnicy rośnie. Sprzyjają temu m.in. stosunkowo niskie ceny nieruchomości - w porównaniu do cen w innych rejonach Warszawy. Pod względem powierzchni Wawer jest największą dzielnicą Warszawy, jednocześnie liczy jednak tylko ok. 63 tys. mieszkańców. Historia Wawra zaczyna się już w XIV w., jednak do stolicy Wawer został przyłączony dopiero w 1951 r. Graniczy z Pragą Południe, Rembertowem, Wesołą, Wilanowem, a także gminą Wiązowna i miastem Józefów. Co ciekawe, Wawer jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy.

Warszawa Wawer biuro nieruchomości - czy warto skorzystać?

Osoby, które szukają mieszkania na Wawrze lub wręcz przeciwnie - chciałyby sprzedać nieruchomość, powinny rozważyć pomoc doradców z biura nieruchomości. Na przykład w SonarHome ekspert, niezależnie od usługi wybranej przez klienta, doradza na każdym etapie transakcji i pomaga w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Dzięki temu klient zyskuje nie tylko czas, ale i pewność, że sprzedaż nieruchomości pójdzie zgodnie z planem. Jak sprzedać mieszkanie przez biuro nieruchomości? SonarHome oferuje (poza bezpłatną wyceną) dwie usługi - iBuying, czyli szybką sprzedaż nieruchomości oraz Digital Broker, czyli pomoc w sprzedaży mieszkania na wolnym rynku. W pierwszym przypadku klient może liczyć na sfinalizowanie transakcji już w 7 dni, w drugim - na uzyskanie jak najwyższej kwoty za sprzedaż.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Wawer?

Warszawa Wawer nazywana jest - nie bez powodu - zielonymi płucami Warszawy. Na jej terenie znajduje się mnóstwo terenów zielonych i rekreacyjnych, które sprzyjają odpoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Największą popularnością cieszy się Mazowiecki Park Krajobrazowy. Wielu mieszkańców chętnie udaje się również na Plażę Romantyczną czy nad Jezioro Morskie Oko lub Jezioro Torfy. O ile jednak osoby, które na miejsce zamieszkania wybrały Wawer, gdzie na spacer mają się udać, o tyle nieco gorzej jest, jeśli chodzi o komunikację z centrum miasta. Na Wawer nie dociera metro, dlatego też mieszkańcy skazani są na poruszanie się samochodem lub autobusem. Dobra wiadomość jest jednak taka, że na Wawer kursuje Szybka Kolej Miejska - podróżując nią, do Śródmieścia można dostać się w ok. 30 minut. Osoby rozważające zakup nieruchomości na Wawrze z pewnością interesuje również infrastruktura handlowa dzielnicy, a także oferta gastronomiczna i rozrywkowa. Na terenie Wawra znajduje się m.in. Centrum Handlowe Ferio, sporo supermarketów oraz lokalne bazary, chętnie odwiedzane przez mieszkańców. Mieszkańcy Wawra nie mogą też narzekać na ofertę gastronomiczną dzielnicy; znajduje się tu sporo restauracji serwujących m.in. kuchnię polską, włoską czy japońską. Na Wawrze nie brakuje też cukierni i małych, klimatycznych kawiarni. Nieco gorzej jest, jeśli chodzi o ofertę rozrywkową i kulturalną - osoby, które są przyzwyczajone do wielkomiejskiego stylu życia mogą poczuć się rozczarowane. Warto jednak zwrócić uwagę m.in. na wydarzenia organizowane przez Wawerskie Centrum Kultury czy ofertę Kinokawiarni Stacji Falenica.

Warszawa Wawer - czy warto zamieszkać?

Mieszkania na Wawrze powinny szukać m.in. osoby, które chcą mieszkać w stolicy, a jednocześnie zależy im na dużej ilości terenów zielonych, spokoju i ciszy charakterystycznych dla znacznie mniejszego miasta. Co istotne, infrastruktura handlowo-usługowa na Wawrze jest w pełni rozbudowana, dzięki czemu mieszkańcy tej dzielnicy właściwie nie muszą przemieszczać się do innych rejonów stolicy.