Biuro nieruchomości
Wesoła

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Wesoła

Liczba budynków mieszkalnych6523 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Wesoła

  • W dzielnicy Wesoła wykonaliśmy dotychczas 4539 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1985.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Parkowa. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 9987 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Wesoła wynosi obecnie 7539 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Wesoła

Poznaj opinie naszych klientów

Jestem wdzięczna Państwu za pomoc. Szybka, wręcz błyskawiczna obsługa. Młody człowiek, Pan Mateusz Woźny, załatwił oględziny i zdjęcia w 15 minut. Wycenę dostałam po 5 dniach. Nie była to taka suma jaką oczekiwałam, ale i mieszkanie było w tragicznym stanie. Myślałam, że to jakieś oszustwo, ale na szczęście nie. Sprawy prawne , właściwie bez mojego udziału, aż byłam zaskoczona. Kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.
Anna Ś.
Sprawna, rzetelna firma dobrze współpracująca z klientami. Sprawna wycena, dobra realizacja transakcji sprzedaży naszego mieszkania, negocjacja akceptowalnej dla obu stron ceny (Św. Mikłaja nie ma!!). Pani Ada kulturalnie i profesjonalnie przeprowadziła wszystkie operacje zachowując spokój i panując cały czas nad sytuacją.
Jacek K.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Wesoła

Biuro nieruchomości Warszawa Wesoła, w przeciwieństwie do biur w innych dzielnicach stolicy, ma nieco więcej czasu na zajęcie się swoimi klientami. Nieruchomości w Wesołej nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem ze strony warszawiaków i mieszkańców okolicznych miejscowości. Głównym powodem jest położenie dzielnicy - na skraju Warszawy, w dużym oddaleniu od centrum. Jeszcze do 2002 r. Wesoła była samodzielnym miastem; dopiero później została włączona do Warszawy jako osobna dzielnica. Należy jednak odnotować, że podczas II wojny światowej Wesoła była ważnym ośrodkiem konspiracyjnym. Obecnie mieszka tu niecałe 26 tys. osób (stan na styczeń 2021 r.). Wesoła graniczy z Rembertowem i Wawrem, a także Zielonką, Sulejówkiem i gminą Wiązowna.

Warszawa Wesoła biuro nieruchomości

Nawet w dzielnicy Warszawa Wesoła biuro nieruchomości może stanowić nieocenione wsparcie dla osób, które chcą kupić lub sprzedać mieszkanie. Wyzwaniem może być zwłaszcza zbycie nieruchomości; mimo że dzielnica jest atrakcyjna pod wieloma względami, sprzedaż mieszkania w Wesołej może być znacznie trudniejsza. Jak sprzedać mieszkanie przez biuro nieruchomości? Wszystko zależy od tego, czego właściwie oczekuje klient. Jeśli zależy mu na szybkiej sprzedaży mieszkania, dobrym pomysłem może być np. skorzystanie z usługi iBuying oferowanej przez SonarHome. Sfinalizowanie transakcji może nastąpić nawet po 7 dniach. Z kolei jeśli klientowi zależy na tym, by za nieruchomość uzyskać jak najlepszą cenę, lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi Digital Broker, czyli sprzedaży na wolnym rynku. W obu przypadkach ekspert SonarHome wspiera klienta na każdym etapie transakcji i pilnuje, by wszelkie niezbędne formalności zostały dopełnione.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Wesoła?

Położenie Wesołej sprawia, że dla wielu mieszkańców największą bolączką dzielnicy jest komunikacja. Warto jednak pamiętać, że mimo dużej odległości od centrum, do Śródmieścia można z Wesołej dojechać już w ok. 20 minut - dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej. Problem mają jedynie mieszkańcy, którzy mieszkają w pewnym oddaleniu od stacji kolejowej. Samochodem można dostać się do centrum w ok. 30 minut (jeśli nie ma korków), z kolei dojazd autobusem może zająć nawet godzinę. Mimo to Wesoła ma sporo zalet. To cicha, spokojna dzielnica, w której dominuje niska zabudowa. Jest tu również sporo terenów zielonych, a dodatkowo mieszkańcy mogą szybko dojechać do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego (graniczącego z osiedlem Stara Miłosna) czy nad położony niedaleko Zalew Zegrzyński. Nie brakuje też miejsc do rekreacji na terenie samej dzielnicy. To wszystko sprawia, że w Wesołej mieszkają głównie rodziny z dziećmi. Pewnym problemem może być jednak uboga oferta edukacyjna. Placówek jest mało, co przekłada się na niewystarczającą liczbę miejsc. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że w dzielnicy Warszawa Wesoła atrakcje dla dzieci są dostępne - znajdują się tu liczne place zabaw, duża sala zabaw, a także dom kultury i biblioteki organizujące cykliczne wydarzenia.

Warszawa Wesoła - czy warto zamieszkać?

Osoby, które szukają cichej, spokojnej dzielnicy z podstawową infrastrukturą handlowo-usługowę, położonej w pobliżu ogromnych terenów zielonych i rekreacyjnych, powinny zainteresować się nieruchomościami w dzielnicy Wesoła. Jednocześnie dzielnica może nie być najlepszym wyborem dla osób, którym zależy na szybkim dojeździe do centrum oraz bogatej ofercie gastronomicznej, kulturalnej i rozrywkowej.