Joanna Klimczyńska

Agency nextHome Biuro Nieruchomości | Jelenia Góra

Contact agent
 ()

About me

Joanna Klimczyńska jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości od 2009 roku w branży, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Recently sold properties

Active listings Joanna Klimczyńska

  • Jelenia Góra  · Jelenia Góra · Dolnośląskie

    PLN 6,736 / m²

    Jana Kiepury 10

    PLN 410,000

    For renovation

    60.87 m²
    3 rooms
    6 floor
    1989
  • Jelenia Góra  · Jelenia Góra · Dolnośląskie

    PLN 6,347 / m²

    Jana Kiepury 10

    PLN 410,000

    For renovation

    64.6 m²
    3 rooms
    6 floor
    1989
  • Jelenia Góra  · Jelenia Góra · Dolnośląskie

    PLN 7,500 / m²

    Ready to move in

    45.6 m²
    2 rooms
    1 floor
    1970
Contact agent