O nas

Sprzedaż mieszkania nie musi być trudna

Sprzedaż i kupno mieszkania na rynku wtórnym to skomplikowane i stresujące przedsięwzięcie, z którym wiąże się wiele niewiadomych. Musisz liczyć się z tygodniami oczekiwania na odpowiednią ofertę. W SonarHome dążymy do uproszczenia tego procesu, gwarantując Ci pewność i spokój na każdym kroku.

“Chcemy zapewnić właścicielom mieszkań maksymalne bezpieczeństwo i uprościć cały proces sprzedaży mieszkania”

Mateusz Romanowski
założyciel SonarHome

Kim jesteśmy?

SonarHome to grupa osób, których celem jest zrewolucjonizowanie rynku nieruchomości. Naszą wiedzę i doświadczenia z rynku online i branży nieruchomości chcemy wykorzystać do ulepszenia procesu sprzedaży i kupna mieszkania. Liderem naszego zespołu jest Mateusz Romanowski, posiadający wieloletnie doświadczenie w budowaniu firm opartych o nowe technologie. Jesteśmy przekonani, że możemy wnieść do rynku nieruchomości zupełnie inne, świeże spojrzenie.

Jak zmieniamy rynek?

Wprowadziliśmy na polski rynek nieruchomości usługę iBuyingu, która umożliwia szybką i bezpieczną sprzedaż mieszkania w kilka dni. Do rynku nieruchomości podchodzimy kompleksowo dlatego chcemy pomóc Ci w całym procesie sprzedaży i zakupu mieszkania od A do Z. Udostępniamy raporty cenowe i wyceny, publikujemy artykuły i porady przydatne w samodzielnej sprzedaży. Właścicielom mieszkań, które nie kwalifikują się do naszej usługi iBuyingu oferujemy pomoc w znalezieniu kupujących i sprzedaży mieszkania na wolnym rynku.

Technologia

W SonarHome zależy nam na obiektywności, dlatego w analizach wykorzystujemy nowoczesną technologię. Od 2017 roku gromadzimy i aktualizujemy dane dotyczące cen nieruchomości w Polsce. Na ich podstawie budujemy katalog cen mieszkań i przygotowujemy oferty. Nasze wyceny są wynikiem działania zaawansowanych algorytmów opartych o uczenie maszynowe. Każda wycena ma poparcie w danych dotyczących faktycznych cen ofertowych i transakcyjnych mieszkań w wybranej okolicy.

Dołącz do nas!

Wciąż rozwijamy nasz zespół i cały czas poszukujemy osób, które pomogą nam zmieniać rynek nieruchomości w Polsce.

Wczytywanie....

Nie widzisz oferty dla siebie? Napisz do nas.