Pomagamy bezpiecznie sprzedać i kupić mieszkanie - szybciej i bez ryzyka

O nieruchomościach wiemy wszystko, dlatego dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych algorytmów, żeby rzetelnie oszacować wartość mieszkania oraz znacznie przyspieszyć i uprościć transakcję. Transparentnie pokazujemy wszystkie koszty i pomagamy załatwić formalności.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertem od rynku nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, planujemy strategię działania i proponujemy najlepsze rozwiązania. Pomagamy z wyceną nieruchomości, sprzedajemy i kupujemy mieszkania lub oferujemy wsparcie sprawdzonych doradców. Transparentnie pokazujemy wszystkie koszty i o wszystkim informujemy na bieżąco. Stawiamy na nowoczesne technologie oraz sprawdzone rozwiązania.

Proponujemy innowacyjną usługę iBuyingu, która umożliwia pewną i bezpieczną sprzedaż mieszkania za gotówkę już w kilka dni. Oferujemy też pomoc naszych doradców w sprzedaży mieszkania na wolnym rynku i maksymalizację zysków.

Co robimy?

  • Pomagamy Ci podjąć najlepszą decyzję dotyczącą kupna i sprzedaży nieruchomości.
  • Stosujemy nowoczesny algorytm, aby rzetelnie i szybko wycenić Twoje mieszkanie.
  • Pomagamy Ci bezpiecznie sprzedać i kupić mieszkanie - szybciej i bez ryzyka.

Dlaczego to robimy?

Chcemy, aby sprzedaż i kupno mieszkania stały się komfortowym i zdecydowanie mniej stresującym doświadczeniem dla naszych klientów. Przedstawiamy różne opcje, podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania, wprost informujemy o wadach i zaletach każdego z nich.

Zespół SonarHome

SonarHome to grupa osób, których celem jest zrewolucjonizowanie rynku nieruchomości. Naszą wiedzę i doświadczenia z rynku online 
i branży nieruchomości chcemy wykorzystać do ulepszenia procesu sprzedaży i kupna mieszkania.

Mateusz Romanowski
CEO
Anton Bubiel
COO

Dołącz do nas!

Wciąż rozwijamy nasz zespół i cały czas poszukujemy osób, które pomogą nam zmieniać rynek nieruchomości w Polsce.

Nie widzisz oferty dla siebie? Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami