Sprzedaj mieszkanie nawet w 7 dni

Zależy Ci na czasie, wygodzie i bezpieczeństwie transakcji?

Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę na zakup mieszkania już po jednym spotkaniu z lokalnym doradcą.

Uzupełnij informacje o mieszkaniu

Informacje o mieszkaniu
500

sprzedanych mieszkań

1 000 000

wycenionych mieszkań w Polsce

4 lata

działamy na rynku nieruchomości

Jak działa sprzedaż do SonarHome?

 1. 1

  Zgłoszenie online

  Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań dotyczących mieszkania na sprzedaż i wyślesz formularz online. Lokalny doradca zadzwoni i umówi się z Tobą na krótkie spotkanie, aby poznać Twoje oczekiwania i przedstawić możliwości współpracy.

 2. 2

  Wizyta w mieszkaniu i propozycja zakupu

  Podczas wizyty będziemy mogli poczuć unikalny charakter mieszkania, jak również podzielić się z Tobą ekspercką wiedzą, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości. Pamiętaj — porządek w mieszkaniu nie ma wpływu na naszą ofertę, dlatego nie przejmuj się sprzątaniem. Po spotkaniu otrzymasz od doradcy indywidualną propozycję kupna Twojej nieruchomości.

 3. 3

  Dokumenty i formalności

  Po akceptacji naszej oferty zawieramy umowę rezerwacyjną i wypłacamy Ci zadatek. Następnie wspieramy Cię w procesie zebrania wszelkich dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji.

 4. 4

  Przelew i odbiór mieszkania

  Sprzedane! Finalizujemy transakcję u notariusza. Twoje pieniądze czekają już na depozycie notarialnym i są wypłacane przez notariusza niezwłocznie po podpisaniu dokumentów. Gotówka jest na Twoim koncie tak szybko, jak to możliwe. W uzgodnionym terminie odbieramy mieszkanie i załatwiamy ostatnie formalności. Proces przekazania mieszkania planujemy tak, aby był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy.

Sprawdzam ofertę

Poznaj usługę iBuying w SonarHome

Dlaczego warto sprzedać mieszkanie bezpośrednio do SonarHome?

 • Proces sprzedaży możemy zamknąć nawet w 7 dni! Dostosujemy się do twojego harmonogramu. Potrzebujesz więcej czasu na przeprowadzkę albo chcesz zawrzeć umowę przedwstępną z odroczonym terminem sprzedaży? Nie ma problemu, poczekamy.

 • Nie marnujesz czasu na remonty i spotkania z potencjalnymi zainteresowanymi. Już po pierwszym spotkaniu otrzymujesz ofertę, która gwarantuje Ci sprzedaż mieszkania. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Pomożemy Ci także ze wszystkimi formalnościami.

 • Nasze transakcje odbywają się zawsze z udziałem renomowanych kancelarii notarialnych. Mieszkanie kupujemy za gotówkę. Środki pieniężne wpłacamy na depozyt notarialny jeszcze przed finalizacją transakcji.

Sprawdzam ofertę

Nasi klienci o sprzedaży mieszkania do SonarHome

Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.
Marzena J.-B.
Serdecznie polecam SonarHome jako pośrednika w zakupie nieruchomości. Fantastyczna, profesjonalna, rzeczowa, elastyczna i terminowa obsługa. Pani Karolina T. jako przedstawiciel firmy przeprowadziła zakup nieruchomości na najwyższym poziomie! Przy tak poważnej decyzji jak zakup mieszkania profesjonalne wsparcie miało dla mnie ogromne znaczenie. Chciałabym na swojej drodze spotykać samych takich profesjonalistów jak Pani Karolina.
Emilia D.
Transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie z dużym wsparciem przy załatwianiu wszystkich formalności niezbędnych do jej sfinalizowania. Miła i kompetentna obsługa. Polecam.
Romuald Cz.
SonarHome przedstawił mi najlepszą ofertę ze wszystkich działających w Warszawie skupów nieruchomości. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Karoliną, która była bardzo pomocna. Zdecydowane 5 gwiazdek.
Piotr Ch.
SonarHome działa bardzo sprawnie, rzetelnie, odpowiedzialnie! Pani Ada Zagrodzka jest niezastąpiona. Przeprowadziła kupno mieszkania od nas w przysłowiowe 7 dni! Czytając w Internecie reklamę SonarHome nie wierzyłam, że to prawda. A jednak prawda! Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pani Ado, dziękujemy!
Elżbieta G.
Wysoki profesjonalizm, Rzetelność w przedstawieniu ofert , znajomość rynku szybka reakcja na pojawiające się pytania oraz wysoka kultura osobista osób prowadzących transakcję.
Wacław Ś.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

O SonarHome

Jesteśmy ekspertem od rynku nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, planujemy strategię działania i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek usługę iBuyingu, czyli najwygodniejszy sposób sprzedaży nieruchomości. Bezpośrednio do SonarHome za gotówkę, na świetnych warunkach. Oferta, którą on nas otrzymasz, będzie oparta o rynkową wycenę Twojego mieszkania.
Sprawdzam ofertę

Najczęstsze pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane nam pytania. Jeśli nie ma w nich odpowiedzi na Twoją wątpliwość, skorzystaj z możliwości kontaktu z naszym opiekunem.

  Aby zgłosić chęć sprzedaży mieszkania, wystarczy wypełnić formularz na stronie SonarHome. Osoby z Warszawy mogą wybrać szybką sprzedaż bezpośrednio do SonarHome lub opcję wsparcia naszego eksperta w sprzedaży na wolnym rynku. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się telefonicznie, aby przedstawić możliwości sprzedaży i wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zgłoszenia z innych miast przekazujemy zaufanym agencjom nieruchomości, które doskonale znają realia lokalnego rynku.

  Po wysłaniu formularza możesz zarezerwować w kalendarzu naszego konsultanta dogodny termin rozmowy telefonicznej. Po potwierdzeniu zgłoszenia i zebraniu dodatkowych danych nasz konsultant, w trakcie rozmowy telefonicznej, potwierdzi podstawowe parametry oraz potrzeby, a następnie zaproponuje termin wizyty doradcy w mieszkaniu. Doradca na spotkaniu ma ze sobą szczegółowy raport dotyczący mieszkania oraz sytuacji na rynku nieruchomości w okolicy. Na miejscu sprawdza dokumenty i stan techniczny zgłoszonego mieszkania. Na tej podstawie doradca ustala wstępny zakres oferty oraz omawia wszystkie opcje sprzedaży. Umowę o współpracy możemy podpisać od razu na miejscu. Jeśli Twoja sytuacja wymaga bardziej pogłębionej analizy, nasz doradca zbierze niezbędne dane i w ciągu 48h od skompletowania danych wróci z potwierdzeniem ostatecznej oferty zakupu przez SonarHome. Pamiętaj — porządek w mieszkaniu nie ma wpływu na naszą ofertę, dlatego nie przejmuj się sprzątaniem.

  Jeśli zdecydujesz się sprzedać mieszkanie bezpośrednio do SonarHome, nie pobierzemy od Ciebie żadnej prowizji. Proponowana cena zakupu uwzględnia ponoszone przez firmę SonarHome koszty transakcji.

  W przypadku korzystania z pomocy naszego doradcy w sprzedaży na wolnym rynku wysokość prowizji jest ustalana podczas pierwszej wizyty.