Jak wygląda współpraca z SonarHome?

 1. 1
  Formularz online

  Wypełnij formularz online, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi na wizytę, w dogodnym dla Ciebie terminie. Na podstawie przekazanych szczegółów dotyczących nieruchomości przygotujemy dedykowany raport cenowy.

 2. 2
  Raport cenowy

  Podczas spotkania nasz doradca omówi raport cenowy. Porówna ceny transakcyjne i ofertowe podobnych mieszkań w Twojej okolicy. Przedstawi również szacunkowy czas sprzedaży Twojego mieszkania za oczekiwaną przez Ciebie cenę.

 3. 3
  Strategia sprzedaży

  Przed rozpoczęciem działań sprzedażowych poprosimy Cię o sprecyzowanie oczekiwań dotyczących ceny transakcyjnej. Następnie przygotujemy najlepszą strategię sprzedaży Twojej nieruchomości. Zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową i spacer 3D. Ogłoszenie sprzedaży umieścimy i wypromujemy na najpopularniejszych portalach nieruchomości.

 4. 4
  Znalezienie kupca i transakcja

  Dotrzemy do jak największej liczby potencjalnych kupujących i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę. Pomożemy Ci sfinalizować transakcję i zgromadzić niezbędne dokumenty. W razie potrzeby wskażemy sprawdzonego notariusza.

Zgłaszam mieszkanie

Poznaj usługę Digital Broker w SonarHome

Dlaczego warto sprzedać mieszkanie z SonarHome?

Maksymalizacja zysku

Maksymalizacja zysku

 • Nasze działania mają na celu dotarcie do jak największej liczby potencjalnych kupujących, a w rezultacie do najkorzystniejszej oferty, która pozwoli zmaksymalizować Ci zysk ze sprzedaży nieruchomości.
Szeroka promocja

Szeroka promocja

 • Nie oszczędzamy na promocji ofert. Wiemy, w jakie kanały inwestować, by docierać do zainteresowanych zakupem.
 • Przygotujemy Twoje mieszkania do profesjonalnej prezentacji – organizujemy sesje zdjęciowe i spacery 3D.
 • Jeśli to konieczne, zajmiemy się sprzątaniem i odświeżymy lokal, by zwiększyć jego atrakcyjność.
Transparentność

Transparentność

 • Podczas współpracy udostępnimy Ci raporty cenowe, objaśniamy, jak działa rynek nieruchomości, przedstawimy aktualne trendy.
 • W trakcie współpracy jesteśmy w pełni transparentni – na bieżąco informujemy, o tym, co udało nam się zrobić i o tym, co planujemy w dalszych krokach.
Gwarantowany zakup od SonarHome*

Gwarantowany zakup od SonarHome*

 • Dzięki usłudze iBuying możemy kupić Twoje mieszkanie nawet w 7 dni.
Sprawdzam propozycję współpracy

Jak nasza technologia wspiera proces sprzedaży?

Nowość

Internetowy panel klienta

Dzięki panelowi klienta możesz na bieżąco obserwować nasze działania i postępy w procesie sprzedaży.

Co znajdziesz w panelu?

 • Informacje o swoim mieszkaniu, aktualną wycenę oraz szczegółowy raport cenowy do pobrania w formie PDF
 • informacje o zamieszczonych ogłoszeniach sprzedaży i linki do widoku ogłoszeń na konkretnych portalach nieruchomości
 • statystyki sprzedaży – zasięg ogłoszenia, informacje o liczbie wiadomości i telefonów od osób zainteresowanych, liczbę wizyt potencjalnych kupujących oraz złożonych ofert kupna
 • informacje o zaplanowanych oraz odbytych wizytach zainteresowanych w mieszkaniu
 • dane kontaktowe do swojego doradcy

Zaawansowany algorytm wyceny

Zaawansowany algorytm pozwoli nam przygotować rzetelną i precyzyjną wycenę Twojego mieszkania.

Codziennie analizujemy tysiące ogłoszeń z największych portali nieruchomości. Nasz algorytm monitoruje wiele danych: ceny ofertowe, lokalizację, metraż, standard, piętro, rok budowy, obecność windy w budynku, jak również aktualne ceny transakcyjne podobnych mieszkań w okolicy. Na podstawie tak szczegółowych informacji wiemy, co wpływa na sprzedaż.

Nasi klienci o sprzedaży z SonarHome

Fachowo i profesjonalnie. Pomimo trudności z dokumentacją Pani Ewelina poradziła sobie błyskawicznie. Cały zakup mieszkania przebiegał pod pełna kontrolą agenta, byłem informowany o wszystkim na bieżąco. Polecam współpracę z firmą SonarHome.
Mateusz K.
Firmę SonarHome oceniam bardzo pozytywnie za profesjonalizm, doświadczenie. Pan Emil empatyczny, kulturalny, punktualny, rzeczowy, pomocny, wychodzący naprzeciw potrzebom związanym ze sprzedażą mieszkania. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za pozytywne doprowadzenie transakcji do końca. Firma godna polecenia.
Teresa R.
Dzięki profesjonalnej wiedzy i umiejętności agenta Tomka Pietrasa sprzedałam mieszkanie dużo szybciej niż się spodziewałam. Pan Tomasz jest kontaktowy, bardzo pomógł przy załatwianiu dokumentów, do tego sympatyczny i uśmiechnięty. Bardzo doceniam jego pracę. Życzę każdemu takiego agenta. Dziękuję jeszcze raz Panie Tomaszu!
Joanna M.
Wysoki profesjonalizm, Rzetelność w przedstawieniu ofert , znajomość rynku szybka reakcja na pojawiające się pytania oraz wysoka kultura osobista osób prowadzących transakcję.
Wacław Ś.
Serdecznie polecam. Profesjonalna, sprawna i uprzejma obsługa. Podziękowania dla Pana Wiktora Zduńczyka za zaangażowanie i miłą współpracę.
Anna
Choć do transakcji ostatecznie nie doszło (SonarHome nie ponosi w tym przypadku żadnej winy !), to po moich pozytywnych doświadczeniach czuję się niejako w obowiązku wyrazić moją opinię o firmie i jej przedstawicielu. Od początku: błyskawiczna i konkretna reakcja na moje zapytanie, ustalenie i dotrzymanie co do minuty umówionego terminu (co było potrzebne kilkakrotnie). Telefon z ostrzeżeniem o możliwości nie dotrzymania terminu z powodu np. sytuacji drogowej. Pan Emil - jako przedstawiciel firmy i doradca klienta - bardzo kulturalny, słuchający klienta i starający się wyjść na przeciw jego wymaganiom i oczekiwaniom. Pan Fotograf: uprzejmy, kulturalny i bardzo sprawny. W sumie - oceniam moją współpracę z SonarHome bardzo pozytywnie. Firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Kazimierz S.
Dobry i szybki kontakt, profesjonalne podejście. Serdecznie pozdrawiam Pana Tomasza Pietrasa za bardzo miłą i profesjonalną obsługę :)
Jack D.
SonarHome to odpowiedź na naszą potrzebę kompleksowej obsługi zabieganego Klienta, który chce skutecznie i profesjonalnie sprzedać swoją nieruchomość, a nie ma na to czasu. Błyskawiczny kontakt, doskonała i empatyczna obsługa oraz rzetelność to są pierwsze słowa przychodzące mi na myśl. Szczególnie polecam kontakt z Panią Weroniką Gołąbek, która ma doskonałe wyczucie i Klienta i rynku. Już dawno nie doświadczyłam tak profesjonalnej obsługi Klienta. 5 gwiazdek dla SonarHome i trzymajcie tak dalej:)
Patrycja M.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ekspertów, która od 2017 roku zmienia polski rynek nieruchomości, wprowadzając nowe standardy i nowoczesne technologie. Naszą misją jest przeprowadzenie klientów przez procesy sprzedaży mieszkań w sposób prosty, bezpieczny i rzetelny. Dzięki eksperckiej wiedzy i technologicznie zaawansowanym narzędziom jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć i uprościć transakcje. Przy każdej współpracy zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie, transparentne podejście oraz działanie zgodne ze wszystkimi formalnymi wymogami.

Zgłaszam mieszkanie

Najczęstsze pytania