Sprzedamy Twoje mieszkanie bez prowizji*!

 • Znajdziemy kupca na Twoje mieszkanie.
 • Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.
 • *Promocja nawet 0% prowizji trwa do końca grudnia. Zapoznaj się z Regulaminem.

Uzupełnij informacje o mieszkaniu by sprawdzić propozycję

Informacje o mieszkaniu
450

sprzedanych mieszkań

1 000 000

wycenionych mieszkań w Polsce

4 lata

działamy na rynku nieruchomości

Jak wygląda współpraca z SonarHome?

 1. 1
  Formularz online

  Wypełnij formularz online, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi na wizytę, w dogodnym dla Ciebie terminie. Na podstawie przekazanych szczegółów dotyczących nieruchomości przygotujemy dedykowany raport cenowy.

 2. 2
  Raport cenowy

  Podczas spotkania nasz doradca omówi raport cenowy. Porówna ceny transakcyjne i ofertowe podobnych mieszkań w Twojej okolicy. Przedstawi również szacunkowy czas sprzedaży Twojego mieszkania za oczekiwaną przez Ciebie cenę.

 3. 3
  Strategia sprzedaży

  Przed rozpoczęciem działań sprzedażowych poprosimy Cię o sprecyzowanie oczekiwań dotyczących ceny transakcyjnej. Następnie przygotujemy najlepszą strategię sprzedaży Twojej nieruchomości. Zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową i spacer 3D. Ogłoszenie sprzedaży umieścimy i wypromujemy na najpopularniejszych portalach nieruchomości.

 4. 4
  Znalezienie kupca i transakcja

  Dotrzemy do jak największej liczby potencjalnych kupujących i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę. Pomożemy Ci sfinalizować transakcję i zgromadzić niezbędne dokumenty. W razie potrzeby wskażemy sprawdzonego notariusza.

Sprawdzam propozycję współpracy

Dlaczego warto sprzedać mieszkanie z SonarHome?

Maksymalizacja zysku

Maksymalizacja zysku

 • Nasze działania mają na celu dotarcie do jak największej liczby potencjalnych kupujących, a w rezultacie do najkorzystniejszej oferty, która pozwoli zmaksymalizować Ci zysk ze sprzedaży nieruchomości.
Szeroka promocja

Szeroka promocja

 • Nie oszczędzamy na promocji ofert. Wiemy, w jakie kanały inwestować, by docierać do zainteresowanych zakupem.
 • Przygotujemy Twoje mieszkania do profesjonalnej prezentacji – organizujemy sesje zdjęciowe i spacery 3D.
 • Jeśli to konieczne, zajmiemy się sprzątaniem i odświeżymy lokal, by zwiększyć jego atrakcyjność.
Transparentność

Transparentność

 • Podczas współpracy udostępnimy Ci raporty cenowe, objaśniamy, jak działa rynek nieruchomości, przedstawimy aktualne trendy.
 • W trakcie współpracy jesteśmy w pełni transparentni – na bieżąco informujemy, o tym, co udało nam się zrobić i o tym, co planujemy w dalszych krokach.
Gwarantowany zakup od SonarHome*

Gwarantowany zakup od SonarHome*

 • Dzięki usłudze iBuying możemy kupić Twoje mieszkanie nawet w 7 dni.
Sprawdzam propozycję współpracy

Jak nasza technologia wspiera proces sprzedaży?

ZAAWANSOWANY ALGORYTM WYCENY

Zaawansowany algorytm pozwoli nam przygotować rzetelną i precyzyjną wycenę Twojego mieszkania. Codziennie analizujemy tysiące ogłoszeń z największych portali nieruchomości. Nasz algorytm monitoruje wiele danych: ceny ofertowe, lokalizację, metraż, standard, piętro, rok budowy, obecność windy w budynku, jak również aktualne ceny transakcyjne podobnych mieszkań w okolicy. Na podstawie tak szczegółowych informacji wiemy, co wpływa na sprzedaż.

Sprawdzam propozycję współpracy

Nasi klienci o sprzedaży z SonarHome

SonarHome to odpowiedź na naszą potrzebę kompleksowej obsługi zabieganego Klienta, który chce skutecznie i profesjonalnie sprzedać swoją nieruchomość, a nie ma na to czasu. Błyskawiczny kontakt, doskonała i empatyczna obsługa oraz rzetelność to są pierwsze słowa przychodzące mi na myśl. Szczególnie polecam kontakt z Panią Weroniką Gołąbek, która ma doskonałe wyczucie i Klienta i rynku. Już dawno nie doświadczyłam tak profesjonalnej obsługi Klienta. 5 gwiazdek dla SonarHome i trzymajcie tak dalej:)
Patrycja Morawska
Fachowo i profesjonalnie. Pomimo trudności z dokumentacją Pani Ewelina poradziła sobie błyskawicznie. Cały zakup mieszkania przebiegał pod pełna kontrolą agenta, byłem informowany o wszystkim na bieżąco. Polecam współpracę z firmą SonarHome.
Mateusz Karwowski
Firmę SonarHome oceniam bardzo pozytywnie za profesjonalizm, doświadczenie. Pan Emil empatyczny, kulturalny, punktualny, rzeczowy, pomocny, wychodzący naprzeciw potrzebom związanym ze sprzedażą mieszkania. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za pozytywne doprowadzenie transakcji do końca. Firma godna polecenia.
Teresa Rejenko
Wysoki profesjonalizm, Rzetelność w przedstawieniu ofert , znajomość rynku szybka reakcja na pojawiające się pytania oraz wysoka kultura osobista osób prowadzących transakcję.
Wacław Świerkot
Serdecznie polecam. Profesjonalna, sprawna i uprzejma obsługa. Podziękowania dla Pana Wiktora Zduńczyka za zaangażowanie i miłą współpracę.
Anna
Dobry i szybki kontakt, profesjonalne podejście. Serdecznie pozdrawiam Pana Tomasza Pietrasa za bardzo miłą i profesjonalną obsługę :)
Jack Dreggeth
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ekspertów, która od 2017 roku zmienia polski rynek nieruchomości, wprowadzając nowe standardy i nowoczesne technologie. Naszą misją jest przeprowadzenie klientów przez procesy sprzedaży mieszkań w sposób prosty, bezpieczny i rzetelny. Dzięki eksperckiej wiedzy i technologicznie zaawansowanym narzędziom jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć i uprościć transakcje. Przy każdej współpracy zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie, transparentne podejście oraz działanie zgodne ze wszystkimi formalnymi wymogami.

Sprawdzam propozycję współpracy

Najczęstsze pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane nam pytania. Jeśli nie ma w nich odpowiedzi na Twoją wątpliwość, skorzystaj z możliwości kontaktu z naszym opiekunem.

  Aby zgłosić chęć sprzedaży mieszkania, wystarczy wypełnić formularz na stronie SonarHome. Osoby z Warszawy mogą wybrać szybką sprzedaż bezpośrednio do SonarHome lub opcję wsparcia naszego eksperta w sprzedaży na wolnym rynku. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się telefonicznie, aby przedstawić możliwości sprzedaży i wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zgłoszenia z innych miast przekazujemy zaufanym agencjom nieruchomości, które doskonale znają realia lokalnego rynku.

  Usługa pomocy w sprzedaży mieszkania na wolnym rynku to opcja dla osób, którym, bardziej niż na wygodzie i czasie sprzedaży zależy, na możliwej maksymalizacji zysku, dlatego decydują się szukać innej oferty. Nasz doradca przygotuje indywidualną strategię sprzedaży opartą o aktualne dane z rynku, udostępni szczegółowy raport cenowy, z którego korzystają analitycy SonarHome. Pomożemy przygotować mieszkanie do sprzedaży, stworzymy ogłoszenie i zapewnimy profesjonalny marketing, tak aby dotrzeć do jak największego grona potencjalnych klientów. Każdy klient otrzymuje dostęp do Panelu Klienta, gdzie może na bieżąco obserwować nasze działania i postępy w procesie sprzedaży. Pomożemy załatwić formalności od "A do Z'. Dzięki pełnomocnictwu możemy wystąpićw imieniu klienta o wszystkie niezbędne dokumenty do sprzedaży. Naszym klientom gwarantujemy możliwość otrzymania oferty bezpośrednio od SonarHome i sprzedaży mieszkania nawet w 7 dni.

  Po wysłaniu formularza możesz zarezerwować w kalendarzu naszego konsultanta dogodny termin rozmowy telefonicznej. Po potwierdzeniu zgłoszenia i zebraniu dodatkowych danych nasz konsultant, w trakcie rozmowy telefonicznej, potwierdzi podstawowe parametry oraz potrzeby, a następnie zaproponuje termin wizyty doradcy w mieszkaniu. Doradca na spotkaniu ma ze sobą szczegółowy raport dotyczący mieszkania oraz sytuacji na rynku nieruchomości w okolicy. Na miejscu sprawdza dokumenty i stan techniczny zgłoszonego mieszkania. Na tej podstawie doradca ustala wstępny zakres oferty oraz omawia wszystkie opcje sprzedaży. Umowę o współpracy możemy podpisać od razu na miejscu. Jeśli Twoja sytuacja wymaga bardziej pogłębionej analizy, nasz doradca zbierze niezbędne dane i w ciągu 48h od skompletowania danych wróci z potwierdzeniem ostatecznej oferty zakupu przez SonarHome. Pamiętaj — porządek w mieszkaniu nie ma wpływu na naszą ofertę, dlatego nie przejmuj się sprzątaniem.

  Jeśli zdecydujesz się sprzedać mieszkanie bezpośrednio do SonarHome, nie pobierzemy od Ciebie żadnej prowizji. Proponowana cena zakupu uwzględnia ponoszone przez firmę SonarHome koszty transakcji.

  W przypadku korzystania z pomocy naszego doradcy w sprzedaży na wolnym rynku wysokość prowizji jest ustalana podczas pierwszej wizyty.

Uzupełnij informacje o mieszkaniu by sprawdzić propozycję

Informacje o mieszkaniu