Od teraz możesz sprzedać mieszkanie z pomocą SonarHome

Znak wyboru

dostarczymy raport z aktualnymi informacjami o rynku

Znak wyboru

przygotujemy strategię sprzedaży

Znak wyboru

stworzymy profesjonalne ogłoszenie

Znak wyboru

pomożemy Ci załatwić formalności

Formularz sprzedaży mieszkania

Informacje o mieszkaniu

Naszą misją jest ułatwić Ci sprzedaż Twojego mieszkania!

analiza

Przedstawimy szczegółową analizę

Zbierane od kilku lat dane i technologia machine learning pozwolą nam przygotować szczegółowy raport dotyczący Twojego mieszkania. Na jego podstawie wybierzemy strategię sprzedaży, dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Przygotowywanie nieruchomości na sprzedaż

Zadbamy o profesjonalny homestaging

Nasz architekt pomoże przygotować mieszkanie do sprzedaży. Sprawdzony fotograf wykona profesjonalne zdjęcia i wirtualny spacer 3D. Dopracujemy treść ogłoszenia, któremu zapewnimy promocję, taką samą, jak przy naszych własnych mieszkaniach.

Formalności

Pomożemy w formalnościach

Z doświadczenia wiemy, że od strony formalnej proces sprzedaży bywa złożony i skomplikowany, dlatego przeprowadzimy Cię przez niego krok po kroku. Pomożemy w skompletowaniu dokumentów, załatwieniu spraw urzędowych i zapewnimy pomoc sprawdzonego notariusza.

Nie jesteśmy
 kolejną agencją !

Iskierki

Odkąd działamy na rynku chęć sprzedaży mieszkania zgłosiło nam już ponad 7 500 osób. Nie wszystkim zgłaszającym mogliśmy złożyć ofertę kupna. Jako SonarHome kupujemy mieszkania spełniające określone kryteria, dlatego pozostałym sprzedającym postanowiliśmy pomóc, proponując usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania.

Nie jesteśmy zawodowymi agentami, swoją wiedzę czerpiemy z analizowanych danych o rynku nieruchomości oraz doświadczenia w sprzedaży własnych mieszkań, a także w optymalizacji sprzedaży w internecie. Zasady współpracy są jasne, nie ma ukrytych kosztów. Chcemy podzielić się z Tobą tym, co już wiemy i co przetestowaliśmy z sukcesem.

Kolaż

Jak możemy Ci pomóc?

Sprzedając mieszkanie należy zacząć od zestawienia swoich oczekiwań cenowych z aktualną sytuacją na rynku. Zgłoś swoje mieszkanie, aby otrzymać bezpłatny raport i konsultację z naszym ekspertem.

Znaki zapytaniaKropla

Przygotujemy analizę
Twojego mieszkania

Zbudowaliśmy technologię, która znacznie ułatwia proces sprzedaży. Aktywnie monitorujemy i analizujemy każde sprzedawane na rynku mieszkanie. Dzięki temu doskonale rozumiemy aktualne ceny, jakie mieszkania sprzedają się szybciej oraz co najsilniej wpływa na cenę i atrakcyjność nieruchomości. Otrzymasz szczegółowy raport cenowy przedstawiający, jak kształtują się ceny ofertowe i transakcyjne w okolicy.

Mieszkanie przed i po

Wiemy jak zwrócić uwagę kupujących

Przeprowadziliśmy już wiele transakcji na własny rachunek. Nasz projektant wnętrz wie doskonale, jak przy pomocy drobnych elementów znacząco poprawić wygląd mieszkania w oczach przyszłych nabywców.

Wybierając nasz zespół, nie musisz się o nic martwić. Pomożemy Ci w takim przygotowaniu mieszkania, aby jak najszybciej znalazło potencjalnego nabywcę. Zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową i wirtualny spacer po Twoim mieszkaniu.

W czym dokładnie Ci pomożemy ?

Wiemy, jak długi i uciążliwy bywa proces sprzedaży mieszkania, tym bardziej kiedy robisz to pierwszy raz w życiu.

Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki naszym analizom danych opracujemy optymalną strategię sprzedaży. Przygotujemy profesjonalne ogłoszenie sprzedaży Twojego mieszkania i będziemy je promować tak, jak mieszkania, które sami sprzedajemy.

Gdy już znajdzie się nabywca, przeprowadzimy Cię przez finalizację transakcji.

Zgłoś swoje mieszkanie
Strategia

W analizie konkurencji i przygotowaniu strategii sprzedaży

Promocja

W promocji mieszkania i przyciągnięciu potencjalnych nabywców

Finalizacja

W finalizacji transakcji i wszelkich formalnościach