Sprzedaż mieszkania nie jest łatwa! Dlatego oferujemy Ci uproszczenie i przyspieszenie tego procesu. Sprzedaż mieszkania nie musi być trudnym i żmudnym procesem. Jeśli nie wyobrażasz sobie odbierania telefonów od rana do późnego wieczora, pokazywania mieszkania, odpowiadania na wiele pytań, wybierz wygodny sposób - sprzedaj mieszkanie do SonarHome. Bez konieczności wrzucania ogłoszeń do Internetu i płacenia za to, bez tracenia czasu i obawy, że kupujący jednak nie dostanie kredytu i nie kupi Twojej nieruchomości.

Sprzedaż mieszkania w 3 krokach

Wszystko zaczyna się od wypełnienia krótkiego formularza, który składa się z trzech szybkich kroków! W kroku pierwszym podajesz podstawowe dane na temat mieszkania, które chcesz sprzedać:

 • lokalizację
 • metraż
 • liczbę pokoi
 • piętro, na którym znajduje się mieszkanie
 • ilość pięter w budynku
 • rok budowy

oraz zaznaczasz aspekty dodatkowe, czyli czy mieszkanie:

 • posiada miejsce postojowe, piwnicę, klimatyzację, balkon
 • znajduje się w budynku z windą

W następnym kroku zaznaczasz:

 • w jakim standardzie jest mieszkanie
 • jaki jest jego stan prawny (pełna własność, spółdzielcze-własnościowe itd.)
 • czy ma księgę wieczystą.

Możesz również podać cenę, za jaką chcesz sprzedać mieszkanie. Teraz przechodzisz do kroku trzeciego, a tam już tylko zostawiasz nam swoje dane kontaktowe! Potrzebujemy ich, aby skontaktować się z Tobą i zaproponować zakup Twojego mieszkania. Tak - tylko tyle wystarczy, żeby rozpocząć szybki proces sprzedaży mieszkania do SonarHome! Potem czeka Cię jeszcze tylko kilka czynności, które uprościliśmy i przyspieszyliśmy do maksimum.

Sprzedaj nam mieszkanie w 7 dni!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty umówimy się na ocenę Twojej nieruchomości. Nasz przedstawiciel spotka się z Tobą w sprzedawanym mieszkaniu, aby sprawdzić aspekty prawne i techniczne. Ocena pomaga nam także zweryfikować wstępną wycenę mieszkania i np. podnieść ją ze względu na dodatkowe kwestie, których nie uwzględniliśmy w formularzu. Mowa tu takich aspektach, jak obecność stacji metra czy wysoki standard wykończenia. W krótkim czasie - nawet w ciągu 10 min po spotkaniu - otrzymasz od nas ostateczną ofertę. Jeśli zaakceptujesz naszą finalną propozycję, umówimy się na podpisanie aktu notarialnego sprzedaży mieszkania. Jesteśmy elastyczni - jeżeli potrzebujesz czasu na przeprowadzkę lub inne czynności, zaoferujemy Ci umowę przedwstępną. Możemy również pomóc w zebraniu potrzebnych dokumentów, skracając do maksimum czas trwania procesu sprzedaży mieszkania. Kiedy otrzymasz pieniądze? Od 10 min do maksymalnie kilku dni po podpisaniu aktu notarialnego! Sprzedając nam mieszkanie, zyskujesz pewność otrzymania gotówki - nie korzystamy z kredytów hipotecznych. Prawda, że prosto i przejrzyście?

Znamy się na procesie sprzedaży mieszkania!

Przez cały proces sprzedaży mieszkania będziemy z Tobą w stałym kontakcie - odpowiemy na każde pytanie dotyczące procesu, wskażemy, jakie dokumenty są potrzebne, a nawet pomożemy Ci je zebrać! Dążymy do tego, by sprzedaż mieszkania stała się wygodnym, łatwym i szybkim procesem, a nie stresującym okresem spędzonym na szukaniu w Internecie informacji na temat samej sprzedaży, ale również potrzebnej dokumentacji, podatków i wielu innych ważnych kwestii. Sprzedajesz mieszkanie do remontu? Lub takie, w którym trzeba naprawić kilka rzeczy, a Ty nie chcesz się tym zajmować? Rozważamy również zakup takich nieruchomości - ewentualnej renowacji dokonamy po zakupie mieszkania, a jej koszt odliczymy od finalnej oferty, którą od nas otrzymasz.