Doradca ds. nieruchomości

Ada Zagrodzka

Polski
Ada Zagrodzka

Karierę w branży nieruchomości rozpoczęłam w firmie negocjującej ceny nieruchomości, gdzie przeprowadziłam kilkadziesiąt transakcji zakupu mieszkań. Pracowałam również jako asystentka doradcy kredytowego, dzięki czemu proces kredytowania nieruchomości nie jest mi obcy. W międzyczasie próbowałam swoich sił w motoryzacji, ale to doświadczenie ostatecznie utwierdziło mnie w tym, że kocham branżę nieruchomości. W SonarHome pracuję już od ponad dwóch lat. Zajmuję się pozyskiwaniem mieszkań i ich sprzedażą. Chętnie podejmuję wyzwania. Jestem otwartą osobą, łatwo nawiązuję nowe kontakty. Lubię pracować zarówno w zespole, jak i indywidualnie.

Opinie klientów o mnie

O współpracy z firmą SonarHome SA mogę wyrazić się wyłącznie POZYTYWNIE. Sprawa sprzedaży była troszkę skomplikowana, ale nie miało to wpływu na dalszą współpracę z Panią Adą Zagrodzką. Kompetencja i profesjonalizm Pani Ady została zauważona już przy pierwszym spotkaniu i tak pozostało aż do momentu oddania kluczy czyli zamknięcia sprzedaży. Nasza komunikacja telefoniczna i mailowa w trakcie trwania sprzedaży - wzorowa .Dziś mogę powiedzieć, że firma SonarHome SA jest godna polecenia a jej przedstawicielka Pani Ada Zagrodzka to bardzo mocny FILAR tej firmy. Pozdrawiam.
Roman
Polecam współpracę z firmą SonarHome: szybka, zadowalająca wycena, wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Firma bardzo elastyczna, nie trzeba poświęcać czasu na poszukiwanie klienta, ekip remontowych i opróżnianie mieszkania. Pani Ada Zagrodzka, która prowadziła naszą sprawę na każdym etapie wykazała maximum empatii i zrozumienia dla naszych oczekiwań, za co jesteśmy wdzięczni.
Maria Żurawska-Pidek
SonarHome działa bardzo sprawnie, rzetelnie, odpowiedzialnie! Pani Ada Grodzka jest niezastąpiona. Przeprowadziła kupno mieszkania od nas w przysłowiowe 7 dni! Czytając w Internecie reklamę SonarHome nie wierzyłam że to prawda. A jednak prawda ! Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pani Ado, dziękujemy !
Elżbieta
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów