iBuying Support Manager

Aleksandra Adamus

Polski
English
Aleksandra Adamus

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UKSW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczynałam w firmach ubezpieczeniowych. Pracowałam także jako office manager w warszawskim oddziale kancelarii prawnej będącej liderem na Lubelszczyźnie oraz Podkarpaciu. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywam od 2018 r. - początkowo pracowałam jako specjalista w biurze zarządzania nieruchomościami w jednym z banków, zajmując się sprzedażą nieruchomości. W SonarHome kontynuuję rozwój w zakresie sprzedaży nieruchomości od strony formalno-prawnej. Dodatkowo wspieram Klientów w zakresie dokumentacji wymaganej do sprzedaży nieruchomości od strony formalnej. Moje mocne strony to komunikatywność, cierpliwość oraz otwartość w rozmowie z klientem.

Opinie klientów o mnie

Polecam z czystym sumieniem! Cały zespół fachowy i bardzo miły. Pani Karolina Trochimska to chodząca klasa i profesjonalizm. Pani Aleksandra Adamus cierpliwie przeprowadza przez cały proces przygotowania dokumentów do notariusza.
Monika
Dziękujemy za miłą i bezproblemową współpracę, wszystkim Paniom a zwłaszcza P. Karolinie Trochimskiej i P. Agnieszce Adamus za profesjonalkę. Pozdrawiamy serdecznie, życząc dalszych sukcesów.
Zbigniew
Bardzo profesjonalna obsługa. Dobra komunikacja. Pani Karolina Trochimska i Pani Aleksandra bardzo pomocne w przygotowaniu transakcji. Polecam.
Dariusz Rudziewicz
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów