Sales Manager

Ewelina Kurzyna

Polski
English
Ewelina Kurzyna

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez 9 lat zdobywałam doświadczenie jako General Manager w restauracjach na terenie całej Polski. W maja 2021 r. rozpoczęłam współpracę z SonarHome jako specjalista ds. sprzedaży nieruchomości i wtedy zaczęła się moja fascynacja tą branżą. Moimi mocnymi stronami są praca z ludźmi oraz budowanie relacji - zarówno w zespole, jak i z klientami. Jestem osobą punktualną, rzeczową i skuteczną, a praca w gastronimii nauczyła mnie zarządzania personelem pod presją czasu.

Opinie klientów o mnie

Bardzo dziękuję za współpracę przy zakupie nieruchomości z Panią Eweliną Kurzyną. Cała transakcja przebiegła pomyślnie. Dużą zaletą SonarHome SA są stosunkowo niskie prowizje za pośrednictwo.
Joanna
Kupiliśmy mieszkanie za pośrednictwem SonarHome. Pani Ewelina Kurzyna bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadziła nas przez cały proces. Serdecznie polecam!
Katarzyna
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrealizowanej usługi wsparcia sprzedaży mieszkania. Proces przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie, szczególnie dzięki zaangażowaniu Pani Eweliny Kurzyna. Pani Ewelina doskonale rozumie potrzeby klientów, ma niesamowite wyczucie rynku nieruchomości, a przy tym wszystkim jest niezmiernie komunikatywna!:) Zdecydowanie polecamy!
Em Qbiac
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów