Doradca ds. nieruchomości

Mariusz Wieja

Polski
English
Mariusz Wieja

Jestem absolwentem ekonomii (spec. zarządzanie przedsiębiorstwem europejskim) Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Kilkanaście lat pracowałem w bankowości, kolejnych kilka - w sprzedaży. Z branżą nieruchomości związałem się w maju 2021 r. jako doradca klienta w Digital Broker w SonarHome. Od zawsze staram się budować z klientami jak najlepsze relacje. Biegle mówię w języku angielskim. Za swoje mocne strony uważam odporność na stres, cierpliwość i komunikatywność. 

Opinie klientów o mnie

W życiu bym nie przypuszczał, że można sprzedać mieszkanie tak łatwo i bezstresowo. Trafiłem na świetnego specjalistę. Pan Mariusz Wieja wyjaśnił wszystko krok po kroku i zajął się niezbędnymi formalnościami. Papierologia, pomiary, porady, pozyskanie i kontakt z klientami, aż po sam akt notarialny i przekazanie kluczy - Pan Mariusz wszystko to załatwił. Bardzo dziękuję za pomoc i dbanie o dobro obu stron transakcji :] Polecam Sonar Home i współpracę z Panem Mariuszem !
Radek
Polecam współpracę z SonarHome. Zależało mi na szybkiej sprzedaży mieszkania. Dzięki Panu Mariuszowi Wieja mieszkanie udało się sprzedać praktycznie w ciągu tygodnia. Znajomość rynku, doradztwo, profesjonalizm, pomoc w zorganizowaniu dokumentacji, opieka do samego końca transakcji. Dziękuję bardzo!
Anna
Szybko i sprawnie załatwiona sprawa sprzedaży mojego mieszkania przez firmę SonarHome. Profesjonalna czyli normalna obsługa przez sympatycznego Pana Mariusza sprawiło że sprzedaż mieszkania nie było kłopotem. Polecam.
Jarosław
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów