Acquisition Team Manager

Mateusz Woźny

Polski
English
Mateusz Woźny

Swoją karierę zawodową rozpocząłem na rynku finansowym. Zajmowałem się m.in. inwestycjami kapitałowymi i obsługą klienta zamożnego. W międzyczasie zacząłem mocniej interesować się nieruchomościami. Brałem aktywny udział w licznych szkoleniach i warsztatach dotyczących rynku nieruchomości mieszkaniowych. Mam doświadczenie w transakcjach lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, wyceniłem kilkaset nieruchomości i zamknąłem kilkadziesiąt transakcji, m.in. na Mokotowie, Ursynowie, Pradze Południe. W zespole SonarHome pełnię również rolę Team Leadera odpowiadającego za rozwój młodych doradców. Cechuje mnie pozytywne nastawienie do życia i silna motywacja do ciągłego poszerzania swoich kompetencji.

Opinie klientów o mnie

Jestem wdzięczna Państwu za pomoc. Szybka, wręcz błyskawiczna obsługa. Młody człowiek, Pan Mateusz Woźny, załatwił oględziny i zdjęcia w 15 minut. Wycenę dostałam po 5 dniach. Nie była to taka suma jaką oczekiwałam, ale i mieszkanie było w tragicznym stanie. Myślałam, że to jakieś oszustwo, ale na szczęście nie. Sprawy prawne , właściwie bez mojego udziału, aż byłam zaskoczona. Kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim .
Anna
Skorzystałem z pośrednictwa firmy SonarHome po obejrzeniu w sieci prezentacji firmy, przedstawionej przez pana Aleksandra Krasowskiego i też po obejrzeniu zawartości strony sonarhome.pl. To był dobry wybór. Pierwszy pan Mateusz Woźny sprawnie przeprowadził dokumentacje sprzedawanego przeze mnie mieszkania. Następnie w sprzedaży mieszkania pomogła pani Ewelina Kurzyna. Wtedy zarówna ja sam jak i nabywca mieszkania byliśmy zadowoleni ze sposobu komunikacji, zaradności i sprawności postępowania. Wszystkim dziękuje!
Waldemar
Dziękujemy za profesjonalizm całej ekipie a w szczególności Panu Tomaszowi Pietras, Mateuszowi Woźnemu, Aleksandrze Adamus i Pani Aleksandrze Sucheta. Szybka i rzetelna obsługa transakcji sprzedaży .Firma godna polecenia.
Mariusz
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów