Doradca ds. nieruchomości

Weronika Gołąbek

Polski
English
Weronika Gołąbek

Jestem absolwentką studiów magisterskich i podyplomowych (specjalizacja: pośrednik w obrocie nieruchomościami) prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową. Przez 7 lat pracowałam w księgowości, kolejne 2 spędziłam w Wielkiej Brytanii, próbując sił w różnych zawodach. Ostatecznie w 2021 r. związałam się z branżą nieruchomości. W SonarHome jestem doradcą klienta w Digital Broker. Moimi atutami są komunikatywność, dobra organizacja pracy, gotowość do pracy i szeroki uśmiech, którym obdarzam każdego rozmówcę.

Opinie klientów o mnie

SonarHome to odpowiedź na naszą potrzebę kompleksowej obsługi zabieganego Klienta, który chce skutecznie i profesjonalnie sprzedać swoją nieruchomość, a nie ma na to czasu. Błyskawiczny kontakt, doskonała i empatyczna obsługa oraz rzetelność to są pierwsze słowa przychodzące mi na myśl. Szczególnie polecam kontakt z Panią Weroniką Gołąbek, która ma doskonałe wyczucie i Klienta i rynku. Już dawno nie doświadczyłam tak profesjonalnej obsługi Klienta. 5 gwiazdek dla SonarHome i trzymajcie tak dalej:)
Patrycja
Bardzo dziękuję i polecam firmę Sabat Home wszystkim którzy będą chcieli sprzedać mieszkanie lub dom, firma jest godna polecenia a z mojej strony polecam państwu panią doradcę Weronikę Gołąbek które jest stworzona do tej pracy, taka pośredniczka to skarb i szybko sprawnie działa bardzo serdecznie dziękuję pozdrawiam.
Gosia
Bardzo polecam współpracę z firmą SonarHome. Świetny kontakt, szybkie załatwienie wszystkich formalności, kompetentna obsługa ze strony Pani Weroniki Gołąbek. Wszystko w najlepszym porządku!
Emilia
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów