Agnieszka Grotkowska Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Agnieszka Grotkowska Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Markowska 22/U4 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

5Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Agnieszka Grotkowska Nieruchomości

  • Wołomin  · Wołomin · Mazowieckie

    10 592 zł / m²

    Laskowa 4

    580 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    54.76 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1979 rok
  • Warszawa · Mazowieckie

    23 276 zł / m²

    1 350 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    58 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2013 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    16 827 zł / m²

    ulica Sprawna 30

    649 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    38.57 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2014 rok
  • Wesoła  · Warszawa · Mazowieckie

    11 960 zł / m²

    ulica Przyleśna 3

    2 990 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    250 m²
    5 pokoi
    2010 rok
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    17 069 zł / m²

    ulica Białostocka 24

    1 485 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    87 m²
    5 pokoi
    3 piętro
    1994 rok

Agnieszka Grotkowska Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy