AS Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

AS Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Bytomska 3 Świętochłowice. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

14Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia AS Nieruchomości

  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    5947 zł / m²

    Wyzwolenia 45

    204 900 zł

    Do odświeżenia

    34.46 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1970 rok
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    5064 zł / m²

    Floriana Klosego 3

    319 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    63 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    7628 zł / m²

    Granitowa 9

    389 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    51 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1975 rok
  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    3102 zł / m²

    Do odświeżenia

    45.1 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Bytom · Śląskie

    5161 zł / m²

    289 000 zł

    Do odświeżenia

    56 m²
    3 pokoje
    parter
    1978 rok
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    5255 zł / m²

    Krakowska 25

    289 000 zł

    Do odświeżenia

    55 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    3879 zł / m²

    Cmentarna 7

    139 900 zł

    Do odświeżenia

    36.07 m²
    1 pokój
    2 piętro
  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    3939 zł / m²

    Cmentarna 7

    189 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47.99 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Wisła  · Wisła · Śląskie

    4030 zł / m²

    Gościejów 33

    999 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    247.9 m²
    7 pokoi
    1980 rok
  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    3520 zł / m²

    Górnicza 55

    199 000 zł

    Do odświeżenia

    56.55 m²
    2 pokoje
    2 piętro

AS Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy