Departament Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Departament Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Bytomska 77 Piekary Śląskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

28Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Departament Nieruchomości

  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    3750 zł / m²

    Oświęcimska 3

    176 000 zł

    Do odświeżenia

    46.94 m²
    2 pokoje
    1 piętro
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    1884 zł / m²

    Oświęcimska 3

    290 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    154 m²
    7 pokoi
    parter
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    4466 zł / m²

    Do odświeżenia

    42.1 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    7085 zł / m²

    Michałkowicka 49

    345 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.7 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1992 rok
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    1274 zł / m²

    Przyjaźni 182

    200 000 zł

    Do remontu

    157 m²
    6 pokoi
  • Bobrowniki  · Bobrowniki · Śląskie

    3826 zł / m²

    Sienkiewicza 156

    420 000 zł

    Do odświeżenia

    109.8 m²
    4 pokoje
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    5145 zł / m²

    Do odświeżenia

    61.23 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    4327 zł / m²

    Leśna 14

    199 000 zł

    Do odświeżenia

    46 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1980 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    4544 zł / m²

    Łużycka 36

    269 000 zł

    Do odświeżenia

    59.2 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1980 rok
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    4192 zł / m²

    Czarnoleśna 41

    219 000 zł

    Do odświeżenia

    52.25 m²
    3 pokoje
    4 piętro

Departament Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy