BRIK Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

BRIK Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. L. Kondratowicza 18 lok. 421 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

18Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia BRIK Nieruchomości

  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    19 544 zł / m²

    ulica Folwarczna 7

    770 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    39.4 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1936 rok
  • Marki  · Marki · Mazowieckie

    7841 zł / m²

    Miedziana 15

    690 000 zł

    Do odświeżenia

    88 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1989 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    10 856 zł / m²

    Do remontu

    47.9 m²
    3 pokoje
    10 piętro
    1973 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    12 225 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    40 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1972 rok
  • Ząbki  · Ząbki · Mazowieckie

    11 972 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    67.66 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2006 rok
  • Józefów  · Józefów · Mazowieckie

    11 712 zł / m²

    Złota 21

    1 349 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    115.19 m²
    5 pokoi
    2023 rok
  • Zielonka  · Zielonka · Mazowieckie

    14 524 zł / m²

    Wojska Polskiego 5

    839 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    57.77 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2022 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    10 727 zł / m²

    ulica Turmoncka 15

    650 000 zł

    Do odświeżenia

    60.6 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1971 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    16 013 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    49.9 m²
    2 pokoje
    parter
    2020 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    13 224 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    60.5 m²
    3 pokoje
    8 piętro

BRIK Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy