DrBroker.pl

Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7/U25, Białystok

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

DrBroker.pl to agencja nieruchomości z siedzibą w Kaczorowskiego 7/U25, 15-375, Białystok, podlaskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

16Aktywnych ogłoszeń
8Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci DrBroker.pl

Aktywne ogłoszenia DrBroker.pl

  • Centrum  · Białystok · Podlaskie

    8282 zł / m²

    Włókiennicza 16

    399 997 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.3 m²
    2 pokoje
    parter
    1965 rok
  • Bema  · Białystok · Podlaskie

    11 190 zł / m²

    Depowa 9

    649 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58 m²
    3 pokoje
    parter
    2022 rok
  • Porosły  · Porosły · Podlaskie

    13 928 zł / m²

    Wierzbowa 53

    600 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    43.08 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2025 rok
  • Wysoki Stoczek  · Białystok · Podlaskie

    6821 zł / m²

    ulica swobodna 2

    429 000 zł

    Do odświeżenia

    62.9 m²
    3 pokoje
    1 piętro
  • Wygoda  · Białystok · Podlaskie

    9624 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    66.4 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2015 rok
  • Leśna Dolina  · Białystok · Podlaskie

    9140 zł / m²

    Armii Krajowej 15

    499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    54.6 m²
    4 pokoje
    3 piętro
    1994 rok
  • Jaroszówka  · Białystok · Podlaskie

    6389 zł / m²

    Baśniowa 2

    950 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    148.7 m²
    4 pokoje
    2001 rok
  • Podleńce  · Podleńce · Podlaskie

    10 976 zł / m²

    24

    1 789 000 zł

    Do odświeżenia

    163 m²
    5 pokoi
    2012 rok
  • Leszczany  · Leszczany · Podlaskie

    3964 zł / m²

    13

    649 999 zł

    Do remontu

    164 m²
    4 pokoje
    2018 rok
  • Bieńdziuga  · Bieńdziuga · Podlaskie

    4570 zł / m²

    20

    420 000 zł

    Do odświeżenia

    91.92 m²
    4 pokoje
    2011 rok

DrBroker.pl

Kaczorowskiego 7/U25

15-375, Białystok, podlaskie

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy